Jump to content
meinhard

Salutare

Recommended Posts

Pai vad ca voi chiar vreti detalii. Nu, nu sunt un hacker bastan, am 2 site-uri de securitate a calculatoarelor in limba engleza si cu target american, destul de vechi si de bine plasate. Stiu cate putin din toate, dezasamblare, programare, SQLi, nimic foarte aprofundat dar suficient pentru analiza malware. Am creat in trecut niste cryptere destul de bune, pentru uz propriu si pentru testare, am publicat la inceput pe indetectables.net dar cand am vazut ca se bulesc rapid dupa publicare le-am tinut pentru mine. A fost interesant ca Avira a creat o semnatura care continea nickname-ul meu de pe indetectables asa ca sunt destule infiltratii si pe acolo.

Acum sunt mai mult "on the white side" ca sa zic asa.

In trecut pe vechiul account nu am fost prea vizibil(vocal) probabil nici acum nu o sa fiu, asa sunt eu mai retras de felul meu pentru ca:

"The more quieter you become, the more you are able to hear...":D

Stati linistiti in privinta mea, sunt aici ca sa invat si nu sa dau pe cineva in primire. Nu o sa spun cine am fost in trecut, altfel de ce mi-as fii schimbat accountul, nu o persoana prea activa, daca totusi vreti sa stiti va raspund pe PM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...