Jump to content
win

WebSite Hacked

Recommended Posts

Salut,

Zilele astea am avut mai mult timp liber, si in lipsa de ocupatie mam apucat de spart siteuri,

spre surprinderea mea am prins cateva siteuri importante, si ma gandeam sa le trimit un mail

in care sai anunt ca siteurile lor sunt vulnerabile (adaug si niste informati despre baza de date).

Ma gandesc sa le cer bani daca vor sa stie mai multe informatii despre BUG-urile care le au in sistem,

acum na mi-ar prinde bine niste bani, dar nici nu vreau sa am probleme.

Voi ati mai facut asa ceva ? Cum se procedeaza in astfel de situati ?

Gratis nu am de gand sa raportez aceste BUG-uri, mai bine ai lass in plata domnului.

Tin sa precizez ca e vb de site-uri cat de cat importante unu dintre ele are 30 milioane utilizatori.

Va multumesc.

Edit: Closed + mutat la offtopic. Daca esti haxor precum pretinzi banuiesc ca te duce capul sa postezi la categoria care trebuie, nu la AJUTOR. Oricum am o baga impresie ca tu cauti atentie doar, pacat ca nu o gasest iasa usor. La urmatoarea abatere ai zburat 1 sapt. Bafta

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Zilele astea am avut mai mult timp liber, si in lipsa de ocupatie mam apucat de spart siteuri.

Ma gandesc sa le cer bani daca vor sa stie mai multe informatii despre BUG-urile care le au in sistem,

Gratis nu am de gand sa raportez aceste BUG-uri, mai bine ai lass in plata domnului.

Din plictiseala de ce nu te duci sa bei o bere cu prieteni?

Fi atent jocul "asta" de a te juca haxoru, sa nu aiba un pret scump [libertatea ]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...