Jump to content
studentul

studentul si Yahoo

Recommended Posts

Rezolv micile voastre probleme cu alti useri yahoo indiferent de starea contului,vechimea sau securitatea lui.

1.cont yahoo mail standard-20 $

(yahoo mesenger si yahoo mail v-or fi inchise)

2.cont de yahoo mail si mesenger plus-40 $

(yahoo messenger si yahoo mail plus v-or fi inchise

Conturile de yahoo standard(free) sunt cele care le au userii de rand,dusmanul din cartier,de la scoala,bunica etc

Conturile de yahoo mail plus sunt conturi cu o securitate mai mare de obicei persoane publice,seful ,sefa etc

Indiferent de ce hacker sau admin yahoo va interveni ulterior,informatia din acele conturi va fi irecuperabila si pentru ei.

Acest serviciu este unul privat dar cum nu am acces la VIP zone l-am postat aici.

Va rog nu abuzati de acest serviciu si va rog sa il folositi doar daca persoanele respective v-au facut rau,se cred mari hackeri sau aveti probleme cu ei.

Va rog nu scrieti nimic in public,daca doriti ceva anume va rog sa ma contacta-ti pe privat.

Preturile sunt negociabile in functie de cate conturi doriti rezolvate.(minim 2).

Acest post nu reprezinta furt de informatie,carduri,bank theft sau alte ilegalitati care nu sunt permise pe forum si de aceea sper sa nu fie probleme.>:D<

PS:(pentru cei care nu au inteles),eu nu intru sa ma cert cu x,y care va face voua zile fripte,eu ii inchid contu definitiv prin mai multe metode incat va fi si peste puterea unui admin yahoo sa il restaoreze.multumesc.

Edited by tromfil
...
Link to comment
Share on other sites

agramat !!!! studentule, esti un agramat.. de ce naiba postezi aici cand esti un agramat !?? dar nu-ti face griji, ca tine mai sunt destui......am vazut eu unu named, io.kent, care are 700 si ceva de postari, in limba engleza, nu oricum, si el e cel mai mare agramat de pe acest forum...mai sunt pe aici si o sa-i demasc in zilele urmatoare...

Intrebare..... cum naiba postati aici cand voi nu aveti habar a scrie in romana... mergeti la scoala si reveniti, e loc si pt voi aici dar numai dupa ce limba romana o sa fie asimilata !!!!

Asa...... altceva.... ce mama dracu postari vedem noi aici pe romanian security forum????? E cumva un forum pt copii de 6 ani ??!!! Fratii mei, hai sa facem bani multi ...multi ..multi adica, hai sa ne unim fortele pt a face bani legal sau nu ....ce daca e militia pe aici la panda..unde nu e militia noastra caci e peste tot si va fi mereu... toti vad ca il plangeti pe Tex sau cum i o mai zice dar niciunul nu are curaj sa faca macar jumate din ce a facut el ca sa faceti bani desi,sunt convins, multi dintre voi sunteti mai priceputi decat el....

Pai, pt ce plm sa intram pe aici toata ziua???? .... ca sa vedem postari de 2 bani ...ca sa vedem cum unii isi dau talente ca fac si dreg si pe draq si pe laq...

Sunteti buni !!! puneti threaduri de care trebuie . sa ajute lumea sa faca bani, nu le mai tineti pt voi ...ca voi doar le pastrati acolo ca nu aveti coaie sa faceti ceva si lumea sufera dupa ele.... sunteti pregatiti si destepti si nu aveti coaie...faceti ce stiti si postati aici , poate altii fac ceva cu stiinta voastra pt ca oricum voi o sa muriti prosti si saraci....va e frica de puscarie insa nu va dati seama ca traiti incarcerati de propria voastra cunoastere , de propria voastra inteligenta...voi, cei destepti din acest forum, sunteti mai prizonieri decat tex ala si altii care au fost inchisi pt ca au incercat sa faca ceva ..voi sunteti mai penibili decat definitia, sunteti mai prizonieri decat un condamnat pe viata...voi sunteti dar totusi nu existati !!!!

Asa ca de azi inainte postati aici cunostintele voastre despre tot ce poate lumea sa foloseasca pt a face bani or plecati in plm cu forumul vostru de kkt ca m am saturat sa citesc despre telefoane deblocate si kkturi din astea ...... wake up ROMANIA...noi am fost, suntem si vom fi mereu puternici.....si daca unii dintre noi merg si la puscarie, asta e , nu va fie frica de asta pt ca v am spus..oricum sunteti prizonierii propriei voastre cunoasteri ...

Daca ma banati inseamna ca sunteti de kkt ..

Link to comment
Share on other sites

stimate domn,esti cumva revolutionar?

PPDCAS nu este Spoofing DNS ,este o metoda privata.doamne ajuta ca inca merge ca parca vad ca peste 1 luna 2,un ""white hat"",ca sa apara si el pe ziar o sa dea in vileag acest mic way,ca nah asa e romanu,pentru niste maruntis si o mica atentie,ar face orice.asa a disparut si ""Data tamper"" din yahoo si a fost patchuit,si exploituri din fb la fel,asa ca daca stiti ceva tineti pentru voi si folositi in continuare cu spor.numai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...