Jump to content
say3er.

2pcms

Recommended Posts

Sunt niste muisti astia de la 2parale, daca incercai sa faci tu ceva de genu asta te trezeai banat si iti luai muie, vand cacatul ala de "cms", sa le dau muie cu tot cu cms-ul lor

Ai incercat marketingul afiliat ? Ti-a iesit ceva ?

Eu testez in momentul actual dar inca nimic..

Link to comment
Share on other sites

Ai incercat marketingul afiliat ? Ti-a iesit ceva ?

Eu testez in momentul actual dar inca nimic..

Sunt si pe afiliere da nu pe 2parale, iti bati capul degeaba cu ei, cauta ceva extern gen amazon.

Chiar crezi ca reusesti sa faci atatea vanzari incat sa iesi cu ceva ?

Omu' din romania daca vrea o masina de spalat, se duce in magazin.

Link to comment
Share on other sites

Sunt si pe afiliere da nu pe 2parale, iti bati capul degeaba cu ei, cauta ceva extern gen amazon.

Chiar crezi ca reusesti sa faci atatea vanzari incat sa iesi cu ceva ?

Omu' din romania daca vrea o masina de spalat, se duce in magazin.

Ei bine,sa stii ca incet incet lumea a inceput sa cumpere de pe internet dar mai vad eu ce fac. oricum,mersi pentru parere.

Link to comment
Share on other sites

Ei bine,sa stii ca incet incet lumea a inceput sa cumpere de pe internet dar mai vad eu ce fac. oricum,mersi pentru parere.

Oooo da, ce cumpara lumea de pe net: o carte, diverse articole de vestimentatie si chestiute mici => Comisioane de cacat, 3% din 60 lei = ~2 lei, cati clienti crezi ca o sa ai pe ro?

Adevarul e ca eu abia acum aud de programe de afiliere si habar nu am ce si cum, o really, hai sa ne gandim:

1.Astia care cumpara de pe net deja au site-uri preferate(20%-30% cauta pe google)

2.Comisioane mici si platforme de cacat(gen profitshare sau 2parale).

3.Lipsa educatiei in online shopping.

Mai bine faci asta pe .DE/.FR/.ES unde exista cerere, nu pe .RO ca o sa dai gres, tot ce vezi acum legat de statistici sa stii ca sunt aberatii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...