Jump to content
Nr.43

Hello

Recommended Posts

Ziua buna! Nu stiu cu ce dracu` sa incep... Ma numesc asa cum pariti mi-au pus numele , traiesc undeva in lumea asta ca sa poluez oxigenul, am trecut de varsta majoratului si ma simt bine in piele mea (care nu valoreaza 2 lei) :D Cred ca este de ajuns sa spun ca am ajuns aici deoarece vreau sa invat multe lucruri (bune) :) Am auzit de forum cautant zilele pierdute pe net pe site`ul RTV si eram curios sa vad ce se intampla pe aici. Sunt incepator in domeniu si vreau sa invat sa ma protejez (in acest domeniu)

Pe final vreau sa va multumesc ca ati avut rabdare sa`mi cititi postul si sper sa ne intelegem bine! O zii cat ma buna tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cu ce dracu` sa incep...

Cu inceputul :))

Ma numesc asa cum pariti mi-au pus numele , traiesc undeva in lumea asta

Ca noi toti, sa nu crezi ca suntem martieni sau ca vecinii ne-au pus numele pe care il avem.

ma simt bine in piele mea (care nu valoreaza 2 lei)

Ai incercat sa o vinzi?

Cred ca este de ajuns sa spun ca am ajuns aici deoarece vreau sa invat multe lucruri (bune)

Suna promitator

Bun venit! Si pregatestete sa fii atras si de lucruri rele...de obicei asa se intampla.

P.S. Am fost putin sarcastic (putin mai mult) :)

Link to comment
Share on other sites

Bun venit! Si pregatestete sa fii atras si de lucruri rele...de obicei asa se intampla.

P.S. Am fost putin sarcastic (putin mai mult) :)

Asa se intampla oriunde la inceput :)) Iar de lucrurile rele nu ma tem :) Daca le stiu si alea cu atat mai bine pentru ca macar asa voi incerca sa nu le utilizez si sa atrag urmari asupra mea si voi stii cum sa ma protejez de ele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...