Jump to content
darkboy

O problema cu un joc ...:( va rog ajutati`ma

Recommended Posts

Nu stiu ce are nfs carbon merge in reluare adik sacadat chiar daca bag cea mai mica rez si detalii la low sau o rezolutie mai mare si detalii la high tot asha mere ... la un baiat care are un calc mai slab k mine ... ii mere perfect eu am calcu destul de bun pt a mere am amd athlon 64 3000+ , placa video geforce 6200 turbo cache 256 mb 128 bitzi .... ram 512

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca ar putea fii chiar si problema de hardware , recomand sa iti verifici componentele in cauza ... stiu din prorprie experienta , nu tii se mai restarteaza compu cate o data : recomandare verifica placa video si rami` :) ... daca e de hardware ele ar trebuii sa fie 'buba'...succes

pace

Link to comment
Share on other sites

sau o alta problema ar putea fi motorul de grafica folosit.. pune directx 9 in caz ca nu ai.. si verifica-ti registri ca sa nu fie prea incarcati si sa dai si un defragment pe partitii(pe toate) si parerea mea ca dupa ce faci toate astea o sa mearga excelent.

programu recomandat de mine pt inlaturarea registrilor nefolositori si care ingreuneaza calcu e EasyCleaner linku e: http://baixaki.ig.com.br/download/Easy-Cleaner.htm

il instalezi... intri in el si dai pe registry... astepti sa termine de scanat tot apoi dai select all si delete... la fel faci si pentru fisierele care nusunt necesare in calculator sau sunt dublate... e f bun programelu si te ajuta in materie de curatare registri..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...