Jump to content
olimpiulucian

Neobux-locul 7 in Romania.

Recommended Posts

Ma uitam si eu azi pe Alexa.com care sunt cele mai vizitate siteuri din Romania,si cand colo,SURPRIZA,rahatul de site neobux.com ocupa locul 7! Wordpress,eMag si Filelist ocupa locurile 8,9,10.Okazii.ro ocupa locul 11.Din statistica trafic.ro,cei de la okazii.ro ar avea in jur de 300.000 vizitatori unici pe zi.Dupa calculele mele ar iesi ca neobux.com ar avea in jur de 500.000 vizitatori unici pe zi.Deci jumatate de milion de romani isi pierd timpul facand clickuri pe siteuri din care castiga cativa centi.Trist....foarte trist.

Alexa - Top Sites in Romania

wtfowp.png

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca tu esti doar fustrat si iti este ciuda ca acel site are 500.000 de mii de vizite pe zi.Daca vrei sa sti se fac bani frumosi cu neobux cunosc persoane din alte tari care chiar stiu cum sa faca bani din neobux.Fa si tu un site care sa aibe 500,000 la zi si atunci sa spui ca neobux e un rahat de site nu conteaza ce si cum se intampla pe acel site conteaza ca produce bani acel site.Spre exp si facebook e un mare rahat dar pentru asta nu pot spune ca nu e o sursa buna de facut bani ce sa zic trist esti tu cred, nu acele site-uri care produc bani sau oameni care intra pe site-urile respective.Succes :)

un mic EDIT: Pacat ca ne faci pe noi moldovenii de ras :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...