Jump to content
cobra89

Citeste faci o fapta buna

Recommended Posts

Vreau sa va spun cateva cuvinte despre un baiat daca e cineva si vrea sa il ajute sa ii dea Dumnezeu sanatate

Am cunoscut un baiat talentat invata bine dar e destul de sarac si isi doreste din suflet sa isi cumpere un PC dar familia lui nu isi permite pentru ca sunt saraci numele lui este "Grigorie Daniel" din Judetul Dolj si are 14 ani eu impreuna cu cativa amici vrem sa il ajutam si am stans o suma frumusica sa ii facem un cadou un PC de ziua lui care este peste 1 luna.

Daca vrea cineva sa il ajute cu o suma de bani cat de mica ii puteti depune in contul de lr

PS: Faceti o fapta buna si ajutati un copil talentat

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu eu RST nu e forum de binefacere.

Nici macar nu ai dat date exacte, doar un cont bancar LR (plm, o fapta de caritate care insa nici macar nu are un cont facut intr`o banca) unde noi (adica voi) puteti dona foarte usor bani care ulterior sa ajunga in alte "buzunare" decat stim .

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau dar chiar daca e adevarat, nu mai poti avea incredere in asemenea anunturi in ziua de azi. Am intalnit si eu destule cazuri in care se jurau ca ce situatie de cacao au acasa si ca ce oamenii de treaba sunt cutare si cutare si cand colo era doar o minciuna mai sentimentala care sa sensibilizeze omul iar banii erau folositi in cu totul alte scopuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...