Jump to content
7H3PRO

Prostii sunt inteligenti si inteligentii sunt prosti. 1

Recommended Posts

Asta ar fi rebuit sa fie articol de blog dar nu intra nimeni pe blogul meu de pe host1free cu domeniu .tk, si acolo oamenii nu isi pot da cu parerea ca aici.

Revenind la subiect: prostii sunt inteligenti. Cateodata imi place sa fiu filosof si ma gandes la toate tampeniile. Mi-am adus aminte de o zicala: "Ce-a incurcat un prost nu desfac nici zece genii". I-am spus-o atunci lu fratemiu si el a raspuns "doamne, cat de prost sa fii?". Mda, cat de prost sa fii sa incurci ceva atat de rau? Poate ca genial de prost. Din moment ce a incurcat atat de rau inseamna ca "prostul" a reusit sa vada toate posibilitatile de a incurca si a ales-o mereu pe cea mai grea de descurcat din nepasare probabil. S-a angajat sa incruce acel ceva, fara sa ii pese de consecinte, asta da dovada de concetrare.

Voi ce pareri aveti?

(O sa fac mai tarziu alt post despre inteligentii care sunt prosti pentru ca sunt pe telefon si am limita la caractere.)

Link to comment
Share on other sites

Asta ar fi rebuit sa fie articol de blog dar nu intra nimeni pe blogul meu de pe host1free cu domeniu .tk, si acolo oamenii nu isi pot da cu parerea ca aici.

Ti-a trecut vreodata prin cap ca poate adevarata problema nu e de la host?

(O sa fac mai tarziu alt post despre inteligentii care sunt prosti pentru ca sunt pe telefon si am limita la caractere.)

E despre inteligenti?Ma mir cine o sa ti-l scrie.

Edited by indianul
Link to comment
Share on other sites

Ti-a trecut vreodata prin cap ca poate adevarata problema nu e de la host?

E despre inteligenti?Ma mir cine o sa ti-l scrie.

Tu iti dai seama ca tu nu faci altceva decat sa stai in fata pc-ului si sa i critici pe altii? In timp ce el macar incearca sa faca ceva.

ON: Bravo, astept urmatorul post despre inteligentii care sunt prosti :)

Link to comment
Share on other sites

Voi ce pareri aveti?

Nu exista prosti in general, fiecare este bun la ceva. Poti sa zici ca esti prost la mate dar sa fii bun la info.. sau prost la hacking dar rupi la programare... etc.

Daca cineva are eticheta de prost si este aratat cu degetul nu inseamna ca nu poate sterge pe jos cu tine cand esti pe zona lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...