Jump to content
Eddie91

Power indexer pro

Recommended Posts

main sales page | Power Indexer Pro Software - Indexing at super speed :)

What Is power Indexer Pro?Power Indexer Pro Will Index Your Links In A Single Click!!

Stage 1 : Pings your urls to rpc ping sites

Stage 2: Submits your urls to meta stat sites

Pings each meta Stat submit

Get’s ALL of your urls indexed

Brings in extra traffic to your sites

100% Google Panda and Penguin Friendly..

E 3 dolari dar... :))

Download links for PowerIndexerProSetup.zip - Mirrorcreator - Upload files to multiple hosts

Link to comment
Share on other sites

Sa nu folositi prostiile astea, sunt ok doar pentru domeniu dar va treziti cu zeci/sute de backlink-uri de slaba calitate.

Sa nu-i inducem in eroare pe cei care nu prea se pricep,pentru site-uri mini-clone pentru site-ul mama e bun,atata timp cat aduci si cateva linkuri din Tier 1 si 2,pentru un subdomeniu pe wp sau blogger e ok,gen nhs.Cel putin asta e parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu-i inducem in eroare pe cei care nu prea se pricep,pentru site-uri mini-clone pentru site-ul mama e bun,atata timp cat aduci si cateva linkuri din Tier 1 si 2,pentru un subdomeniu pe wp sau blogger e ok,gen nhs.Cel putin asta e parerea mea.

Pentru ca nu stii despre ce vorbesti, Indexerele astea de 2 bani(ca si GSA Indexer) se folosesc de stats sites si alte site-uri de genu, deep link indexer nu functioneaza pe nici unu dintre ele si ca efect te trezesti cu multe backlink-uri daunatoare.

Link to comment
Share on other sites

Ok,eu doar mi-am spus parerea si am vrut sa ajut comunitatea cu ce am putut.Multumesc oricum de parere,voi fi mai rezervat in a posta de acum.

De ce trebuie sa te comporti ca o diva?

Eu doar am spus ca fac rau "indexerele" astea, nu trebuie sa te victimizezi de acum.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma victimizez,sincer,putin imi pasa ! Doar ca am vrut sa ajut cu ce pot,am adus scripturi crackuite sau/si nulled la care nu oricine are acces.

Ca sa nu ma comport ca o "diva si sa nu ma victimizez" ce ar trebui sa fac? Sa te fi injurat si sa ma cred atatstiutor cum fac multi ?! Asta vad ca inseamna a fi user pe rst in ultima vreme,nu mai vreau sa intru in polemici cu tine.Eu ti-am spus parerea si tu asemenea.Sa o lasam asa cum a picat :) Imi sustin afirmatiile 100% .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...