Jump to content
greedy2009

Free internet!Password crack!wireless Antenna built-in Wireless USB LAN Card Adapter.

Recommended Posts

"Free internet!Password crack!wireless Antenna built-in Wireless USB LAN Card Adapter High Power High sensitivity."

A incercat cineva asa ceva? Am auzit ca la mine in cartier le folosesc "baietasii" care se ocupa cu diverse... si sunt foarte laudate. Nu sunt nici foarte scumpe... din spusele lor, se descurca mai bine decat BackTrack.

Aliexpress.com : Buy Free internet!Password crack!wireless Antenna built in Wireless USB LAN Card Adapter High Power High sensitivity FREE SHIPPING from Reliable Password crack suppliers on He TaYa Trade Co., Ltd. Of Shenzhen

Link to comment
Share on other sites

"Free internet!Password crack!wireless Antenna built-in Wireless USB LAN Card Adapter High Power High sensitivity."

A incercat cineva asa ceva? Am auzit ca la mine in cartier le folosesc "baietasii" care se ocupa cu diverse... si sunt foarte laudate. Nu sunt nici foarte scumpe... din spusele lor, se descurca mai bine decat BackTrack.

pff :)) aiurea cred ca ajunge la cosul de gunoi topicul

Link to comment
Share on other sites

am inteles ca vine cu un soft, normal ca nu face nimic singura...:) geniule !!!

si nu ma consider hacker, ca altii... era doar o intrebare, daca ti-se pare prea stupida pentru forumul asta, atunci e normal sa ajunga topicul la gunoi.....

probabil ca forumul asta ma depaseste, asa ca nu o sa mai dau pe aici, ma duc sa ma joc in alta parte, vad ca aici e treba pt. oameni mari :)

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...