Jump to content
Guest flama

JURNAL DE BORD : SAMBATA 8 DIMINEATZA

Recommended Posts

Guest flama

Neatza ... am venit sa imi spun shi eu oful ...

M'AM CULCAT LA 6 DIMINEATZA CA DE OBICEI SHI LA 8 DIMINEATZA (SAMBATA DIMINEATZA) VECINII MEI DRAGI S'AU APUCAT SA CAUTE AUR IN PERETZI (CRED) CU O BORMASHINA CU PERCUTZIE .

DOAMNEEEEEEEEE MA DOARE CAPUUUUUU NU MAI POT E 10 SHI INCA NU AU TERMINAT SA MOARA FAMILIILE LOR DACA NU IN 2 ORE DATEAM GAURI SHI PUNEAM GALERII SHI PERDELE IN TOT BLOCU ... SA VA IAU M***ZII IN **** !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ce as vrea sa fiu in locul tau! La mine muncitorii din fata casei fac strazile si bordurile, iar cei din spate reconstruiesc o casa. Si asta incepe pe la 7 dimineata, si se mai termina seara. Iar astia din fata casei vin si cu tot felu de masinarii care mai de care mai zgomotoase. Bine ca au trecut din fata casei mele, ca tremura patu` cu mine cand ma trezeam :lol:

Si chestia asta tine de aproximativ o luna, si pare ca mai dureaza destul de mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest flama

eu de 2 ani de cand stau in apartamentu asta in bucuresti nu a trecut zi sa nu foreze cineva in bloc sau sa taie ceva sau sa monteze ceva sau pur shi simplu sa faca galagie ... dar o sa vada ei deseara ... concert xzibit !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...