Jump to content
FearDotCom

Restrictie posturi

Recommended Posts

Ar trebui la useri noi sa se puna restrictie la posturi de ex 5 posturi pe zi si daca toate sunt doar mersi sau ... in cazul lui "antraxx" BAN, daca postezi la market si nu ai 50 de postri BAN PERMANENT

EX: https://rstforums.com/forum/63940-cumpar-lr.rst#post450107 sau https://rstforums.com/forum/69647-atac-terorist-la-londra-un-militar-decapitat-dou-persoane-mpu-cate.rst#post450126

Plm intr-o zi atatea posturi si toate de rahat

PS: La market pe langa cele 50 de postari sa fie cateva postari utile (tutoriale etc) daca nu ban, sau cel putin sa nu ii se aprobe nimic din ce posteaza la market sa scapam de tepari si spameri :D

La cateva raportari pentru spam (in cazul lui "antraxx" care face spam doar sa posteze si el la market) sa primeasca ban automat

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

Daca tot s-a deschis un astfel de subiect...

Eu cred ca posturile de pe RST ar creste d.p.d.v. calitativ daca nu s-ar mai contoriza cele din categoria Off Topic.

Marea majoritate a utilizatorilor care posteaza acolo o fac doar pentru a-si incrementa numarul de posturi.

Daca nu s-ar mai contoriza atunci nu s-ar mai obosi lumea sa posteze toate prostiile si am avea un forum mai curat.

// bine... acum multi nu o sa fie de acord cu mine dar este evident de ce...

Link to comment
Share on other sites

Sunt nou aici .. nu ma intereseaza povesti de adormit copiii .. nu ard timpu de pomana ca tine .. Poate serviciu pe care il vand ar ajuta mult anumite persoane poate chiar si pe tine .. in fine nu stau sa ma cert majoritatea posturilor mele se pot vedea ca au fost informatii la anumite produse .. sau cereri vanzare cumparare .. mai guita putin te rog domnule feardotcom

Edited by antraxx
sdad
Link to comment
Share on other sites

@StrXt ti-ar place sa cauti niste informatii pe forum si sa vezi peste tot doar mersi sau chestii care nu au nici o legatura cu ce te intereseaza?

@antraxx ce informatii ai dat tu ? ai scris macar un tutorial ceva ? ai zis ca vrei sa facem ceva constructiv eu din partea ta nu prea vad nimic util decat spam ... nu merge.. si balari de genu

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

cred ca: Sistemul actual functioneaza bine. (Adminii dau bani la prosti.)

nu sunt necesare cine stie ce reguli cu x posturi / zi (sau alte prostii care ar creste numarul de posturi offtocpic).

Ar trebui facuta o politica mai dura din partea adminilor impotriva copiilor metinari.

Propunere:

Cand vrei sa comentezi ceva la un thread sa iti apara un checkbox: "Sunteti sigur ca postul dumnevoastra este cu adevarat util?"

Link to comment
Share on other sites

@StrXt ti-ar place sa cauti niste informatii pe forum si sa vezi peste tot doar mersi sau chestii care nu au nici o legatura cu ce te intereseaza

Eu inteleg ce te neliniseste dar astfel de posturi sunt deja pedepsite prin regulament.

Datoria ta este sa le raportezi iar moderatorii si administratorii se vor ocupa de spammeri.

Si daca tot s-a deschis acest subiect am expus si propunerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...