Jump to content
GraFFik

Angajez

Recommended Posts

JOB OPENING - WordPress / PHP Developer

Salariul incepe de la 2000 lei pentru full-time.

Avem niste proiecte foarte interesante care asteapta sa fie incepute, asa ca suntem in cautarea unei persoane serioase care sa se alature echipei noastre.

CERINTE:

- CALITATE

- experienta minim 3 ani, preferabil 5

- experienta in lucrul cu Custom Post Types

- Creere teme si pluginuri wordpress de la zero

- experienta in lucrul cu BuddyPress

- cunostinte superioare php si mysql

- cunostinte ajax si front end development reprezinta un mare avantaj

- cunostinte linux / ubuntu reprezinta un mare avantaj

- PFA-urile au prioritate, daca nu disponibilitatea de a deveni PFA reprezinta un avantaj

BENEFICII:

Pentru o persoana cu genul acesta de experienta, ceruta mai sus, probabil ca oportunitatea de alucra intr-un mediu placut, fara stres, cu zero corporatisti, reprezinta o schimbare buna.

Castigurile sunt proportionale cu munca, dar la full-time nu ai cum sa scazi sub 2000 lei. Lucram cu 7$/h net, deci fa calculul.

In fiecare zi poti sa zici ca inveti ceva nou; pur si simplu nu exista monotonie sau rutina la noi.

CE NU DORIM:

- nu dorim amatori, cautam un profesionist, pe termen lung

- va rugam, nu trimiteti mailuri cu textul "astept detalii referitoare la job"... Am dat destule detalii si nu asa se abordeaza un angajator oricum.

- nu veniti cu intrebari de genul "da cate proiecte ai, exista stabilitate?"...asta nu e problema angajatului in primul rand, dar da, suntem suprasolicitati cu proiectele pe care le avem, motiv pentru care angajam. De asemenea, suntem 10 oameni si facem treaba asta de ceva timp...cred ca e destula stabilitate.

Cu astea fiind zise, astept PM.

Edited by GraFFik
Link to comment
Share on other sites

2000 de lei pentru fulltime si vrei si experienta 3-5 ani, cine are 3-5 ani experienta la o firma nu vine la voi pentru 450e

Experienta de 3-5 ani nu trebuie sa fie neaparat in cadrul unei firme man. Plus ca totul pleaca de la 2000ron, nu am spus maxim 2000RON la FULL TIME. Acest salariu fiind garantat. Dupa cum am zis. Un calcul la 7$/ora, 8h/zi, 5z/sapt 22-21 zile/luna la un curs aproximativ al dolarului de 3.3RON rezulta 4065RON/luna @ FULLTIME :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...