Jump to content
mahsat93

Salut

Recommended Posts

Salut am observat ca in acest topic https://rstforums.com/forum/70585-un-team-de-ratati.rst ne-ati tot jignit ,nu am inteles care este motivu probabil asta e metalitatea voastra ,in fine ,am venit sa ma lamuresc care este problema voastra cu noi si dc nu va vedeti voi de ale voastre .

Atata timp cat noi ne vedem de ale noastre si ne descurcam a-ti putea face la fel, ca ma tot sacaie ideea asta ,daca nu va bagam in seama dc trebuie sa ne vorbiti e ciudat,ma asteptam la mai mult.

Cat despre backdoor "molo" intradevar m-a ajutat cand am avut nevoie ca nu stiam ca nimeni nu stie din prima tot,dar nu ma ajutat foarte exagerat , cate-va detalii minore despre cei care m`au insultat,o sa mai revin probabil cu date daca este nevoie

asta ca sa va arat ca nu sunteti mai presus.

Prin astfel de topicuri va faceti de ras.

Cei cu capu pe umeri o sa inteleaga ,de la copii ma astept la jigniri.

Screenshot by Lightshot =ardei Kay97

Screenshot by Lightshot -ardei

vadsunete

vadsunete

vadsunete

Screenshot by Lightshot -311733

311733 BLOG

blodas666 =http://www.sjsro-tools.blogspot.ro/

Edited by mahsat93
Link to comment
Share on other sites

u3p86xrwug48cabw4et1.png

yrv2ioitsbw5oxxks72.png

Asta spune tot deci nu inteleg ce cauti matale aici.

//EDIT: RST e plin de oameni cu capul pe umeri asa ca ea treshi matali si editeaza postu anterior scriel cu (.) si (,) mai multe randuri despartite prin spatiu ca eu nu inteleg nimic.

Mai asteapta 2 ore o sa iti explice un moderator motiv-ul.

PS: Nu tu esti ala care te pisai pe rst? Nu tu?

Nu tu esti ala care ziceai ca team-ul tau fute rst-u in gura cand vrea?

Nu tu esti ala care atunci cand rstu a fost jos de sri ii fute-ai pe toti in gura?

Mai vrei motive? Ti-as sugera sa iti faci o prezentare frumoasa in cosul de gunoi si sa te tirezi de aici.

PS: Tot noi suntem copii? Eu sunt prost ca ma cobor la mintea ta care miroase a canal.. Dar na nu ma pot abtine cand ma scarbesti.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...