Jump to content
laz

Sugestie E-Whoring

Recommended Posts

Batranii nostri nu au luptat ca RST sa raman in picioare pentru ca in el sa fie lucruri de gen, ei au dorit ca pe RST sa se gaseasca doar content legat de securitatea informatica.

Sa nu credeti ca sunt contra e-whoring, ba din potriva. Cred ca ar trebuii sa intelegem pentru ce exista cu adevarat RST. Nu spun ca discutia E-Whoring nu ar trebuii sa fie evitata; pe la urma baieti ne descurcam noi, cred ca am putea rezolva si un canal de IRC, s-au cel putin sa continuam sa dicutam pe topicul ce ne-a ramas, creat de @albertynos.

Ramane de vazut.

Nu va mai injurati ca vagabontii, dati dovada ca aveti cap (?).

Link to comment
Share on other sites

De ce nu puneti bani, baietii cu e-whoring, si va luati un domeniu, un host si aprofundati treaba acolo?

Faceti tutoriale, strangeti lume, schimbati idei si va construiti o comunitate, Asa evitati timpul pierdut cu dispute. Puteti vorbi cu cei din staff, sa va lase sa va faceti putina reclama la forum/comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Ba ratat ordinar... Documenteaza-te in jegu ma-ti de la pizda ce inseamna covantu ala...

La 12 ani ai tai nu cred ca o sa realizezi prea curand ce inseamna treaba asta...

Nu satisfaci pe nimeni... pur si simplu ai un video/cateva poze de pe net furate si apoi te descurci cu ele...

jet in mortii ma-ti de labar infect!

Ban 1 luna, tarfulitza mica ce esti. Data viitioare invata sa-i respecti pe ceilalti si sa vorbesti frumos.

Link to comment
Share on other sites

Cand m-am apucat de e-whoring,castigam 300 de dolari pe luna,dupa 10 ore de munca pe zi,si toti ii dadeam pe chirie.Mancam paine inmuiata in apa,nu aveam contract de munca,nu aveam timp sa mai invat nimic si ma durea si o fututa de masea,dar n-aveam bani s-o scot.Asa ca atunci cand am vazut ca dupa 2 ore am facut 100 dolari,da,a fost o stare de euforie pt mine.Parintii mei n-au fost procurori sau parlamentari,asa ca a trebuit sa fur de la pedofili.Cine a trecut prin ce-am trecut eu,sa ma judece,restul poate sa taca si sa continue sa castige mii de euro pe ora.

In sfarsit unul pe care-l duce mintea, fiindca n-a trait in puf ca voi ( astia cu 3k/luna pe net ), daca pe voi nu va ajuta ceva bani in buzunar, fiindca aveti buzunarul prea plin asta nu inseamna ca toata lumea e bogata ca voi, nu toata lumea castiga 3k luna, altii au bataturi in palme pentru 800 de lei pe luna, cand voi va futeti in cur si va injurati pe un forum ca va strica 300-400 de euro castigati pe net ( fara efort fizic ), pe cand altii se multumesc cu 800 de lei lunar lucrand in fiecare zi aproximativ 7-8 ore, unii inca stati (nu ca eu n-as sta) pe banii parintilor (medici,politisti, avocati, etc) pana pe la 30 de ani, de asta nu ati aprecia 300-400 de euro dintr-o meserie fara stres, sau poate castigati mult mai mult din altele, dar nu toata lumea are succesul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...