Jump to content
Matt

Unde gasim cel mai rapid Internet din lume

Recommended Posts

Unde-gasim-cel-mai-rapid-Internet-din-lume.jpg

In Coreea de Sud s-a lansat ceea ce a fost numit cel mai rapid Internet din lume in retelele 4G/LTE, cu cele mai mari viteze de descarcare a datelor.

Potrivit SK Telecom, reteaua LTE permite dscarcarea unor fisiere la viteze de pana la 150 de megabiti pe secunda, ceea ce inseamna de doua ori mai rapid decat inainte si de 10 ori mai rapid decat viteza serviciilor 3G, informeaza BBC.

Utilizatorii vor avea parte, practic, de viteze mai mici decat 150 de megabiti pe secunda, insa un grup de internauti care vor vrea sa comunice intre ei prin videochat vor beneficia de calitate video si audio mai mare decat oricand inainte.

Sursa Business24.Ro

Link to comment
Share on other sites

titlu de cacat exact ca site-ul de unde a fost preluata stirea.

nu puteai sa zici in titlu "cel mai rapid internet 4G/LTE"? daca scria asa sa mor daca mai deschideam thread-ul sa-l citesc.

jur ca m-am uitat la ce ai thred-uri sunt deschise si juri ca este RSS feed + autopost de pe business24.ro si exploit-db.

n-am nimic cu tine, nu te cunosc, te respect dar nu vad rostul...

Link to comment
Share on other sites

Am luat aminte de ce ai scris blech.Ideea este urmatoarea , eu intr-o zi normala citesc foarte mult despre it news , security indiferent de calitatea postului.Iti dau dreptate asupra acestui post , poate si asupra altor posturi , insa decat sa fie forumul spamat cu 100 posturi de off-topic pe zi , prefer sa includ 30 de stiri dintre care 15 sa fie de calitate.

Data viitoare foloseste butonul report.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...