Jump to content
c0der

videos master salut super tare forumul asta

Recommended Posts

pentru inceput george ma numesc.

nu mi vine sa cred exact ca site-urile de afara acesta este un site exceptional, cred ca a costat ceva bani sa faci asemenea forum[nu e treaba mea nu ma bag]

sper sa ne sincronizam cat mai bine.salutare! :D

ah si nu am inteles o faza [bine ca am citit regulile, am avut rabdare ca sunt putine] cum adica ai voie "cereri programe" dar nu ai voie "warez" wth? nu inteleg faza cu warez, ca pe alte site-uri de afara ai voie cu programe de w4ck1ng. warez adica crack-uri, sa inteleg?

ps.am o colectie impresionanta de clip-uri de hack

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Poti cere un program de genul "convert avi to mpeg" si ti se va da un nume de asemenea program si un mirror catre el dar in niciun caz serial number sau crack.

Link to comment
Share on other sites

clipuri hack?vrei sa zici tutoriale video sau ceva de genu` presupun :|

oricum uite ca sa intelegi si tu warez=programe,filme,etc folosite fara a primi confirmarea de la cel care le`a facut.

bine ai venit pe rstzone.net...pardon rstcenter.com :roll:

@Nemessis:nici macar bun venit nu i`ai urat :twisted: :twisted: :twisted:

le:uite o definitie a mrs google ptr warez

"Widely used to denote cracked or pirate versions of commercial software. In other words, illegal pirated software."

apropo cand nu stii un cuvant scrie pe google :define:warez(warez fiind cuvantul necunoscut de tine)

Link to comment
Share on other sites

clipuri hack?vrei sa zici tutoriale video sau ceva de genu` presupun :|

oricum uite ca sa intelegi si tu warez=programe,filme,etc folosite fara a primi confirmarea de la cel care le`a facut.

bine ai venit pe rstzone.net...pardon rstcenter.com :roll:

@Nemessis:nici macar bun venit nu i`ai urat :twisted: :twisted: :twisted:

le:uite o definitie a mrs google ptr warez

"Widely used to denote cracked or pirate versions of commercial software. In other words, illegal pirated software."

apropo cand nu stii un cuvant scrie pe google :define:warez(warez fiind cuvantul necunoscut de tine)

ah imi aduc aminte aveam in pc-ul meu o chestie in care gaseai multe google hacks de genul asta cum ai zis tu ":define:", dar nu mai stiu exact cum se numea era format pdf parca.stie careva?sau mai bine zis il are careva sa il uploadeze?ms frumos

@Nemessis : apropos bravo pentru pagina de start "aia cu hackerul roman"=)), cate caterinca, asta avea multa lume in cap uite ca tu ai tinere buna de minte:p :D

am primit si eu amenintari de genul asta pe messenger "iti virusez caclulatoru de ti se buleste procesoru",etc " am sa-ti formatez hardu" :))

@ delight - exact asa am vrut sa spun"tutoriale video" dar graba asta :roll:

OS-uri cred ca aveti si voi , am ceva colectie de pentesting so in linux:D

backtrack

auditor

anonym.os

knoppix

slax

whoppix

whax

multam all, va salut pe all..uh nu mai pot de cald:(

Link to comment
Share on other sites

mhm acelea se numesc google dorks....in fine se gasesc multe astfel de carti,tutoriale etc.pana la urma google e facut ca sa cauti cat mai bine cu el....deci nu poti numi google hack ceva ce nu e ilegal....nu te intreaba nimeni ce metode de cautare folosesti pe google.

in legatura cu hackerul de romania...consider ca era mai indicat sa comentezi acolo despre asta..... si cand ai nevoie de ceva posteaza pe forum:)... ;) ca sa fie curatenie in forum;)

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Prieten sau Dusman ? 8)

Zici ca ai clipuri multe legate de hacking ? Poti argumenta ? Ce anume ? Deface / Exploits / etc , ce ?

sunt dusmanul dusmanului :twisted:

cand o sa am timp am sa le urc sa vezi despre ce e vorba

@ d3light "give me five" :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...