Jump to content
Noob...

Salut!

Recommended Posts

Salut ,dupa cum zice si nick-ul meu sunt un "noob" in "arta" hacking-ului . In realitate ma numesc Claudiu,am 15 ani ,si sunt bucuros sa va cunosc. =)

Hmm ,despre mine? :-W Pai imi place fotbalul,sunt portar...imi plac animalele ,animele 8-> ,si joc-urile .

De ce mi-am facut cont aici pe forum ??? Paii,sa invat cu ce "se mananca" hacking-ul .

Intrebari? ^^

Link to comment
Share on other sites

Salut ,dupa cum zice si nick-ul meu sunt un "noob" in "arta" hacking-ului . In realitate ma numesc Claudiu,am 15 ani ,si sunt bucuros sa va cunosc. =)

Hmm ,despre mine? :-W Pai imi place fotbalul,sunt portar...imi plac animalele ,animele 8-> ,si joc-urile .

De ce mi-am facut cont aici pe forum ??? Paii,sa invat cu ce "se mananca" hacking-ul .

Intrebari? ^^

salut noob-ule, bine ai venit noob-ule.

Link to comment
Share on other sites

Ungure ce ai cu el? Ma defapt ai ce ai tu cu el ca si eu am. Sincer sa fiu nici eu nu am un nick prea stralucit (pentru cei care ma cunosc stiu de unde mi se trage) dar sa fim seriosi vi la 15 ani pe un forum de securitate cu un nick de rahat si ne zici ca iti place fotbalul? Dar asta e normal de cand a aparut lozls toti sunteti la fel! Daca am facut o greseala astept amenda de la CNA (ema) :)).

Sfat-uri pe viitor. Lasati nobalau de o parte revin-o maine cand nu iti este somn cu alta prezentare si cu alt nick asa sa iasa mai frumusica. Baga cs-ul in bara, inchide fereastra metin2 si iesi de pe facebook pana te gandesti si tu la un nickname mai de forum.

PS1: Asta nu e forum de hacking ai gresit adresele! Verifica aici asta te invata despre hacking mai mult de cat o sa o facem noi! A si da si locul asta este parca cules din carti.

PS: Sa nu imi zici ca esti unui din ai batrani si ai chef de caterinca la ora asta.. Nu e prima data cand pic!

ON: Salut nobule!

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...