Jump to content
Guest Nemessis

E preeeeeeeeeeeeeea caaaaaaaaaaaaaaaaaaald

Recommended Posts

probabil e unguru bulan din Baia Mare :)))

flama glumesti ?

Eu unul nu m`as suporta sa fiu negru :)))).Fuck Bush&SUA au distrus totul ... oricum daca o fii sa mor imi schimb numele din roman in ungur [ ca sa nu moara un roman ci un ungur :D ]

Link to comment
Share on other sites

probabil e unguru bulan din Baia Mare :)))

flama glumesti ?

Eu unul nu m`as suporta sa fiu negru :)))).Fuck Bush&SUA au distrus totul ... oricum daca o fii sa mor imi schimb numele din roman in ungur [ ca sa nu moara un roman ci un ungur :D ]

eu as vrea sa fiu negru..doar jos :lol::lol: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

ce istorie ai facut la shcoala ?

a cui e transilvania ?

Corect don flama , de asta nu suport nici eu ungurii , de unde draq o fi Transilvania a lor nu stiu ....unguri prosti :lol:

Nu sunt sigur dar mi se pare ca tiganii vin de la unguri :twisted:

don escalation666 a romanilor :lol: ..pana la urma ungurii tot niste necivilizati veniti din Asia au ramas,pacat ca au fost catolici si i-a ajutat Vaticanul ca de nu , de mult erau terminati :D

Link to comment
Share on other sites

Neah...tiganii provin din nordul Indiei...si au fost adusi ca robi in tara noastra, sau mai era datina ca voievozii sa mai prinda cate o haita de tigani nomazi care trecea prin tinuturile lor si sa o inrobeasca.

O minte deschisa nu ar trebui sa fie rasista sau xenofoba. Cred ca deja topicul asta incalca una din regulile forumului....

Asa...am gasit...art 10 alineatul 1 paragraful 1 Efeseni 7 cu 9 din Regulament spune clar despre discriminari.

Link to comment
Share on other sites

Cine a zis ca Transilvania e a ungurilor ?

Johnny esti praf . Nici istorie nu stii . Sincer nu am atacat inca pe nimeni pe acest forum , nu stiu ce rau v-am facut , personal . Daca esti destept o sa ma ataci acuma cu injuraturi .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...