Jump to content
danger2u

Windows phone 8 nokia lumia

Recommended Posts

salut pe mine ma pus dracu si am luat un lumia 520 si de abia ieri dupa 2 saptamani am descoperit ca nu pot descarca nimic nu pot sa vad ce am in telefon am deja memoria plina habar nu am cu ce nu stiu ce sa mai fac habar nu am ce jocuri merg pe el alea din store sunt vai de steaua lor

Ps.. fa si tu un tutorial ceva :D

Edited by gallardo
Link to comment
Share on other sites

salut pe mine ma pus dracu si am luat un lumia 520 si de abia ieri dupa 2 saptamani am descoperit ca nu pot descarca nimic nu pot sa vad ce am in telefon am deja memoria plina habar nu am cu ce nu stiu ce sa mai fac habar nu am ce jocuri merg pe el alea din store sunt vai de steaua lor

Ps.. fa si tu un tutorial ceva :D

Mare greseala ca ti-ai luat Nokia. Eu am fost mare fan Nokia, pana cand a venit era Android-ului si a Touchscreen-urilor. Daca-mi dai acum cel mai performant Nokia, intru in meniu si n-am ce sa fac acolo.

Link to comment
Share on other sites

problema la Nokia nu e sistemul operativ e store-ul care are aplicatii de nimic,iar cele bune sunt cu plata si exagerat inca pretul.

se poate face unlock la toate telefoanele lumia

tre sa ai un cont sau sa iti faci un cont de developer ptr windows phone 8

instalezi windows phone 8 sdk

pui telefonul ca developer in program

apoi instalezi ce aplicatie vrei pe telefon la tine gratis de pe net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...