Jump to content
hackerika

Bricheta pistol

Recommended Posts

@reebock Nu stiu cum sa-ti explic daca nu ti-ai dat seama ca am gasit si eu rahaturile alea, hai sa-ti explic de ce le spun rahaturi

1. The Gift N-au nici macar specificatiile

2. Okazii Teapa 50% + la 100 e anunturi sunt vreo 2-3 poze diferite, restul la fel, deci inca cateva procente pentru teapa

3. Econvenabil Nu este tot din metal

Link to comment
Share on other sites

Uite aici, ti-am gasit unul: PISTOL BRICHETA BERETTA 9 MM - Arme Autoaparare

"Pistol bricheta Beretta U.S. 9 mm Pistolul bricheta Beretta U.S. 9mm este un cadou excelent pentru barbatul modern.Cu suport pentru afisare isi gaseste cu usurinta locul pe biroul sotului sau a prietenului dumneavoastra . Este fabricat din metal si este replica exacta a vestitului model de pistol . -Corpul este din metal lacuit cu prasele din material plastic negru -Imita functionare pistolului original prin posibilitatea culisarii inchizatorului simuland introducerea cartusului pe teava -Flacara este sub forma de jet de culoare rosie si imita explozia la teava -Are supapa de incarcare foarte fiabila ce asigura un numar foarte mare de reincarcari fara a-si pierde etansietatea -Flacara este reglabila -Rezevorul de gaz are 20 cm. cubi (comparativ , o bricheta normala are 2-5 cm. cubi). Se livreaza cu rezervorul incarcat -Lungime totala 22cm. -Calitatea finisajelor este deosebita -Are suport de expunere pe birou."

Daca nici asta nu ti-e bun, i-ati un pistol adevarat si aprinde-ti tigarile cu el.

Link to comment
Share on other sites

@indianul-talpa-iute-cum-te-prinde-cum-te-.. Mai gandeste-te putin login

@reebock gasisem si eu acel pistol, daca citesti aici

intr-un comment spune cineva ca este din fier doar teava, o las balta fiindca nu gasesc ce se gaseau mai de mult...

Mersi oricum, mersi si moderatorului care a mutat topicul la gunoi.

Edited by hackerika
Link to comment
Share on other sites

Eu am vrut ceva bricheta, nu airsoft, cele airsoft bat pe la 500-800 de lei, unul full metal si ca lumea.

Am avut acum ceva ani buni un prieten care avea o bricheta - bereta, era metal full, cantarea undeva pe la 1 kg si cateva sute de grame, nu 300 de gr cum sunt rahaturile de astazi care sunt pe piata, mersi oricum, imi iau gandul de la asta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...