Jump to content
R4zvan

Cerere Logo

Recommended Posts

Salut,era un coleg pe aici care invata toate felurile de chesti..si acu nu il mai gasesc..facea logo,bannere..etc..am tot cautat cu cuvinte cheie..dar nimic...era ceva de genu ca "lucreaza gratis,moca"..poate altu cu o minte mai deschisa il gaseste...

Stiu e un topic aiurea..dar chiar am nevoie de el.

Link to comment
Share on other sites

Salut,era un coleg pe aici care invata toate felurile de chesti..si acu nu il mai gasesc..facea logo,bannere..etc..am tot cautat cu cuvinte cheie..dar nimic...era ceva de genu ca "lucreaza gratis,moca"..poate altu cu o minte mai deschisa il gaseste...

Stiu e un topic aiurea..dar chiar am nevoie de el.

Spune de ce logo ai nevoie poate ti-l face altcineva :)

Link to comment
Share on other sites

vad ca s-au mobilizat ceva oameni aici asa ca nu am de ce sa creez un alt topic.

se dau urmatoarele: Logo-ul (tentativa mea + .psd) si un fragment de text. eu am incercat ceva dar nu mi se pare chiar atat de bine integrat si cam strica toata frumusetea temei. Cred ca si un font ceva mai special ar schimba aspectul in bine asa ca va las pe voi sa alegeti.

incercarea mea si tema actuala : http://img43.imageshack.us/img43/1369/2jmf.png

incercarea in .png: http://img203.imageshack.us/img203/5124/nkt.png

Am atasat aici in format .rar fisierul .psd si "munca mea".

As fi facut mai multe incercari dar am o prostie de virus pe Windows 8 ce imi blocheaza explorer.ul si nu prea am chef sa ii dau refresh la default sau cum se numeste iar gimp.ul e enervant rau de tot :(

Multumesc frumos celui care ma ajuta si iar daca, credeti ca ati facut o treaba buna si meritati sa fiti rasplatiti mai am undeva la 7$ in paypal :D

Edited by vasile.dickulescu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...