Jump to content
.Breacker

Salut

Recommended Posts

Salut ! M? numesc Velicu Alin-Ionu? am 15 ani ?i pe internet sunt cunosc sub pseudonimul WinKode bine in?eles doar de uni :).

Eu m? ocup în special de GAMING ,FORUMURI ?i WEBDESIGN,adic? in pluginuri ,moduri ,teme ,index-uri ,template-uri ?i multe altele.

Pentru mai multe detalii ,ask me sau Y!M prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Un comentariu pe blogu lu tinkode: "Salut,fiindc? am auzit multe despre tine si din cate am inteles ai fost si pe RST-Center.Intr-o bun? zi am stat si m-am gandit la un nick-name de forumuri-gaming.Iar intr-o zi un prieten mi-a amintit de "TinKode" care imi zicea ca face ravagii pe lumea IT-ului,uite ca nu a fost asa.De la "TinKode" mi-am gasit si eu nick-name-ul "W1nKode",intr-o buna zi sper sa ne vorbim pe un messenger s-au pe site-ul meu.

CONTACT Y!M: yonut_snk_14

CONTACT MAIL: w1nkode@yahoo.ro"

Pe blogu lu Tinkoaie.Uite asa urez eu un bun venit frumos:)

ON: Welcome.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Mai lipsea sa dai si CNP-ul si adresa.Sfat,chiar daca cred ca nu vei face ravagii,nu te mai expune in public.

OFF:

Winkode OSApril 27, 2013 at 12:08 PM

TinKode sunt si eu la fel de pasionat de lumea IT-ului,si am doar 15 ani.Dar cand vad copiii de 16-18 ani care se dau mari cu TinKode/System32 din Rst-Center imi vine sa-i scuip.Dupa ce mint de rup de mai si ameninta,am eu vreo 3-4 in lista de messenger care sunt mari hackeri.Il am pe Cabron care nu se da mare dar din cate am inteles e ADMINISTRATOR pe Romanian Security Center :).

Pe Plugaru nu o ai?
Link to comment
Share on other sites

Salut.

Mai lipsea sa dai si CNP-ul si adresa.Sfat,chiar daca cred ca nu vei face ravagii,nu te mai expune in public.

OFF:Pe Plugaru nu o ai?

"Il am pe Cabron care nu se da mare dar din cate am inteles e ADMINISTRATOR pe Romanian Security Center"

OMG :)))

Link to comment
Share on other sites

OMG. Wa esti nebun? :o Gata, acuma imi fac bagajele si plec in china ca bagi tu poze cu mine depe Facebook. Ma doare fix in pula. De pozele tale. Nu te mai chinuii, nu imi este rusine sa imi arat fata.Se numeste Self-Respect . Ceea ce tu nu ai,imi dau seama din cum vorbesti "Pun poze cu tine" Deci pot sa imi dau seama ca tie iti este frica ca nu cumva cineva sa puna poze cu tine. Aniway poza cu mine:

photo322.jpg Iar acuma tu osa vii sa spui "Tu nu ai mai mult de 12 ani" Ma doare fix in pula si de asta sa stii. Intradevar nu am mai mult de 12 ani (Am 11 ) Dar crede-ma,gandesc mult mai bine ca multi de aici(Te aflii si tu printre ei)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...