Jump to content
vasile.dickulescu

5xWordpress Theme Pack ~300 Themes

Recommended Posts

Primul meu topic pe RST in care si ajut...sau cel putin asta sper:))

Temele sunt luate de prin diferite locuri precum filelist, tpb, nullesthemes, chiar si de pe rst. Le-am urcat pe mega si sper sa ii ajute pe cei care se ocupa cu ppd sau ce mai faceti voi

pack 1: elegant themes.zip cred ca e luat de pe tpb, nu mai stiu sigur. aveti aici un screenshot cu continutul pack.ului si puteti sa le descarcati de aici

pack 2: mojothemes2012.zip cred ca e luat de pe scriptgates, nu sunt sigur. aveti aici un screenshot cu continutul. puteti sa il descarcati de aici

pack 3: themeforesttemplatespack.zip este luat de pe filelist are toate partile de la 1 pana la 8 asa cum se vede aici si puteti sa il descarcati de aici

pack 4: yoothemes.zip luat de pe rst sau vreun torent. ce contine puteti vedea aici si daca vreti sa il descarti puteti sa o faceti de aici

pack 5: sorted.zip sunt luate de mine de prin diferite parti si sortate dupa categorii.sunt cam ultimele versiuni la toate pentru ca nu au mai mult de 3-4 zile de cand au fost urcate. cam tot ce este mai frumos si cu vanzari mai multe de pe themeforest se afla aici. categoriile le puteti vedea aici iar de descarcat o puteti face de aici

Edited by vasile.dickulescu
Link to comment
Share on other sites

cum iar imi faceam curat prin hard am mai dat de niste plugin.uri de Wp de pe CodeCanyon....jumatate sunt din niste pachete iar restul sunt downloadate de mine...

tot ce e in folder puteti vedea aici Screenshot at 22:24:14 | ScreenCloud

in interiorul RST codecanyon plugins sunt inca 3 pachete:

primul: Screenshot at 22:32:59 | ScreenCloud

al doilea: Screenshot at 22:33:36 | ScreenCloud

al treilea: Screenshot at 22:34:04 | ScreenCloud

70%+ din toate pluginurile or sa mearga, restul nu le-am incercat deci nu dau cu parerea.plugin.urile le puteti cauta dupa nume pe google sau direct pe codecanyon.

Download: https://mega.co.nz/#!Ioh1HKgQ!SDcu208eOv75yZ8xJOQxHS1ncHwdtsRV6jktZjIhMRM

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 3

1 pentru cine vrea sa se apuce de android programming: preview download

2 ceva pdf.uri cu hackereala: preview download

3 php&mysql: pdf + video tutorials: preview download

4 dezvoltare de jocuri si aplicatii mobile pentru diferite platforme: preview download

5 dezvoltare aplicatii pentru windows 8: preview download

Poate ajuta pe cineva, si da, stiu ca mai toate pdf.urile se gasesc pe diferiti torrenti :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...