Jump to content
koruno.php

Donez "Mastering Windows Server 2008 R2"

Recommended Posts

Dup? cum specific? ?i titlul, donez aceast? carte. Este în stare impecabil? ?i plin? de informa?ii utile, cine o dore?te s? lase aici un reply. Îmi asum dreptul de a o trimite sau nu dup? p?rerea mea personal? asupra acelui utilizator. Cel care o dore?te asigur? ?i transportul, trimit prin orice dore?te acel utilizator. Eventual, predare personal? în ora?ul Bac?u.

Edited by koruno.php
Link to comment
Share on other sites

Dup? cum specific? ?i titlul, donez aceast? carte. Este în stare impecabil? ?i plin? de informa?ii utile, cine o dore?te s? lase aici un reply. Îmi asum dreptul de a o trimite sau nu dup? p?rerea mea personal? asupra acelui utilizator. Cel care o dore?te asigur? ?i transportul, trimit prin orice dore?te acel utilizator. Eventual, predare personal? în ora?ul Bac?u.

Ai putea sa faci un concurs iar ca premiu sa le dai cartea. :D

Link to comment
Share on other sites

Matt: Dac? a? ?i avea idei pentru un astfel de concurs, probabil l-a? organiza. Îns? ap?r alt fel de probleme, dac? cel care va câ?tiga dore?te s? asigure transportul ?i altele. Prefer m?car s? o dau cuiva care consider c? merit?.

Edited by koruno.php
Link to comment
Share on other sites

Tu ai idei doar cum sa dai tepe si sa furi banii altora, dar stai linistit ca roata se invartesi Bacaul nu e oras asa mare. Marele donator ...

Atat timp cat cel care primeste cartea plateste doar 8 lei ( transportul ) care ar putea fi teapa?Sa nu-mi zici ca-ti pune bolovani si cam asta e teapa? ( de 8 lei )

Link to comment
Share on other sites

xplonde , care este tzeapa in 8 lei , care nici nu ajung la el ? Ajung la oficiu de postal ! Ce rost are sa umble prin soare cu bolovanii , sa ai puna in colet (sa cumpere cutie , skoci , pix , foaie alba) ? De ce ai trimis lui banii ? Banii se dau cand primesti coletu . Cum spune si GoguMic , o simpla cautare pe google , si ai gasit cartea . Numai stai sa te certi aiurea cu toti incultii ce nu stiu in ce topicuri posteaza .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...