Jump to content

Recommended Posts

A venit frigul, trebuie sa ma adapostesc si eu aici in "casa voastra" :)) si sper sa ne intelegem.

Ma numesc Leo am 19 ani, 6840 de zile, 410400 ore, ma ocup in general cu webdesign, content writing, graphic design...intr-un cuvand pot sa spun ca sunt un dezvoltator web cu mai multe abilitati.

Detin Creare Site | Web Design | Promovare Web | Content Writing Romania | BLC Design, este creat de curand (aproximativ o saptamana), acolo o sa postez lucrarile mele, articole interesante despre promovare web, optimizare seo etc... :)

Am venit aici cu scopul de a invata lucruri noi si de a ajuta alte persoane cu ce stiu si ce pot.

Pana sa ma apuc sa lucrez ca dezvoltator web, imi placea sa fur foarte mult pe internet...foloseam hack-urile, fisierele create de voi si de altii, strangeam resurse si le transformam in banuti, pana cand am cazut in "groapa" dar cu o scara am reusit sa ies si asa am renuntat la "magarii" pe internet.

Va salut pe toti si poate cu timpul am sa imi fac prieteni/perteneri de afaceri si aici la voi.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...