Jump to content
ZeroDoi

Caut Om care sa imi modifice o tema wordpress

Recommended Posts

Avem aceasta tema: keremiya.com/demo/v4/ si avem tema mea serialetv.net

Ce vreau mai exact. ( vreau niste chesti luate sau facute din tema turceasca )

1. Un slide ca primul slide din tema si sa fie cu Cele Mai Vizionate Seriale

2. Sa imi apara si mie sub poza de la serial numarul de vizualizari ca la ei cu fundalul acela taiat.

3. Eventual tot la fel un slide din acela de la punctul 1. prin footer sau pe undeva unde sa apara o chestie gen: Seriale Vazute in acest moment.

4.O lista cu seriale de la A - Z + o bara sub meniu cu literele de la A la Z iar atunci cand omul da click pe litera sa il duca pe pagina cu lista serialelor. Lista vreau sa contina doar Numele la serial cu link-ul catre serial fara poza ca sa nu se incarce pagina greu.

5. Atunci cand te uiti la un episod din serial dupa ce ai vizionat Episodul 1 sa zicem ... vreau sa apara un text sau o eticheta pe poza in colt sau ceva ca vizitatorul sa isi dea seama ce episoade a vazut si ce nu a vazut.

6.Daca se poate o pagina cu cereri ca aici 990.ro/cerere-filme.html

Daca exista o persoana pe acest site care face aceste 6 puncte de mai sus o rog sa posteze aici sau sa imi trimita PM

Vreau doar sa stiu suma ceruta de el si in cat timp este gata treaba.

Sunt user de incredere (oameni de pe rst cu care am colaborat o pot confirma), plata o fac prin paypal doar dupa ce ai terminat tema de facut si imi arati demo la ce ai lucrat.

Multumesc. imi cer scuze pentru link-urile postate dar trebuia sa va arat cumva ce trebuie facut.

Link to comment
Share on other sites

6.Daca se poate o pagina cu cereri ca aici 990.ro/cerere-filme.html
5. Atunci cand te uiti la un episod din serial dupa ce ai vizionat Episodul 1 sa zicem ... vreau sa apara un text sau o eticheta pe poza in colt sau ceva ca vizitatorul sa isi dea seama ce episoade a vazut si ce nu a vazut.
1. Un slide ca primul slide din tema si sa fie cu Cele Mai Vizionate Seriale
2. Sa imi apara si mie sub poza de la serial numarul de vizualizari ca la ei cu fundalul acela taiat.

Astea pot sa le rezolv 100%, restul am sa incerc dar nu garantez 100% ca pot.

Daca vrei sa lucrezi cu mine, pretul pentru cele 4 cerinte este de 25 euro PP.

Poti gasi datele mele de contact accesand linkul din semnatura.

Multumesc.

Edited by blcdesign
Link to comment
Share on other sites

Mai astept oferte si din partea altora .... 25 mi se par totusi mult ..... in caz ca nu se mai baga nimeni poate mai negociem la pret :)

Astea pot sa le rezolv 100%, restul am sa incerc dar nu garantez 100% ca pot.

Daca vrei sa lucrezi cu mine, pretul pentru cele 4 cerinte este de 25 euro PP.

Poti gasi datele mele de contact acesand linkul din semnatura.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...