Jump to content
Guest

[VAND]Scanner vnc

Recommended Posts

daca tot spuneti voi ca e public de ce nu l-ati pus pana acum in acest topic? ca e usor de comentat , daca tot e public postatil si aici sa-l ia lumea :)

Edited by BlackGate
Link to comment
Share on other sites

Omule nu mai fii asa frustrat,da este public,il am si eu si cunosc 20+ persoane care il au [++ este postat in sectiunea VIP de pe rst]

Daca e public nu inseamna ca il punem si la descarcat sa-l ia altii si sa incerce sa il vanda mai departe [ca tine de exemplu]

Pupincuristule, tu sa taci ! Iar daca ai tupeul sa ma intrebi de ce sau sa ma injuri, afli ca esti chiar prost.

//edited-

adu dovezi ca e public scanneru

De ce nu l-a postat nimeni aici ?

Iata motivele:

1. Nu vreau sa vada lumea ca e o porcarie care prinde la fel ca oricare alt bruteforce

2. Nu vreau sa iti stric vanzarea ca restul oamenilor [VREAU DOAR SA II INFORMEZ]; daca vrei iti ofer printscreen-uri pe privat si iti pot demonstra ca exista mult mai multe versiuni si ca acestea sunt vandute de la scannere cu parola pana la opensource in anumite anturaje si variante. Toate fiind scrise de aceeasi persoana si aboradea fiind aceeasi.

3. Din acelasi motiv nu raspund privaturilor cu cererea scanului, toti care imi dati pm si credeti ca o sa primiti scanneru asta de la mine, va inselati amarnic.

4. Sper ca acest topic sa fie inchis sau oamenii care or sa umple 2 pagini de nimic, like-uri si commenturi inutile (etc) sa primeasca macar un warn, daca nu macat ban sau sa le fie rusine 2 minute dupa ceas.

Over. -- Eric --

PS: am vazut ca e la moda sa semnezi toate porcariile dupa ce le scrii.

PS2: #nimicnou ( nu e canal pe irc, nu te chinuii )

// LE:

@Eric

Ce pula mea vrei si tu?Nu am avut nici un contact cu tine in viata ,poate imi explici si mie la ce te referi

1. Ti-am zis de la inceput sa te abtii, comentand mi-ai confirmat temerea: "Esti prost!"

2. Pe Eric nu il stii, np

3. Nicaieri si nimeni nu imi da dreptu de a imi face mai multe id-uri si nimeni nu imi interzice sa contactez aceeasi persoane de pe mai multe id-uri cu " diferite probleme ", doar ca atunci cand raspunsul e altul din partea aceeasi persoane, te numesti curva* ( dex: 2. Fig. Om ipocrit, josnic; cutr? ) sau esti doar un disperat ( dupa: viata, faima, cultura*, bogatie intelectuala*, pace sufleteasca*, bani ; apropo, cuvintele marcate cu "*" sunt de dragul artei frumase, adica doar pentru a imbogatii textul si de a te face pe tine cititorule sa citesti aproape 20 de randuri in care imi exprim fustrarea* fata de persoanele acestea importante, "de care forumul nu se poate lipsii, dar ele au o importanta atat de deosebita"* incat tu prostule* inca cistesti, si vei lua partea anumitor persoane indirect, doar incercand sa faci un post in plus )

- Daca mai scrii ceva, o dai in offtopic, risti sa iei warn/ban sau muie*. Daca vrei sa ne certam, fa-o pe privat...sau hai sa ne certam in categoria OFF TOPIC sau direct la COSUL DE GUNOI, pentru ca posturile tale nu au absolut nici o legatura cu topicurile in care comentezi. Prostule*

http://www.youtube.com/watch?v=yQ67zRFR5qE

Fac pariu ca o sa dai si tu edit la postul tau o sa imi urmezi exemplu, o sa dai raspunsul tot acolo, o sa ma faci de ras, o sa ma dai in pula ta si o sa ma injuri de toti mortii, pentru ca stiu deja, mai mult nu poti. Dar afla ce? Ma doare-n rst* !!!! Iar daca nu faci asta, tot prost* esti.

Iarta-ma https://rstforums.com/forum/70438-vand-vnc-scanner.rst acum inteleg de ce esti un om deosebit de important, ai un prieten care are vip, ai luat scannu de la el si incerci sa il vinzi pe unde poti, cum poti, iar apoi faci gura. Deci am inteles, daca taceai ramaneai prost doar pentru tine, nu pentru tot forumu.

Prost = om deosebit de important

Over. -- Eric --

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...