Jump to content
mario23

Examen de admitere pentru a fi membru pe forum

Recommended Posts

Imi aduc aminte cand am descoperit rst la inceput erau cativa membri dar fiecare isi datea interesul pentru tutoriale cat mai interesante, chiar aveai ceva de citit si invatat chiar daca era luat pe pe alte situri un tutorial si era impartasit si aici era bine primit. Dar nu ca acum cand s-a umplut de copii de gradinita care vor sa devina haxori peste noapte si s-au trezit ca au niste pagin HTML scrise de acum 10 ani prin calculatoare ca fiind tutoriale de hack pe care le-au citit si nu au inteles nimik, asa ca s-au decis si ei sa le posteze aici poate le inteleg altii mai bine..... Nu vreau sa judec pe nimeni dar in ultima vreme nu am mai vazut un post bun pe forumul asta...

PAREREA MEA sa se rezerve dreptul de a se selecta membrii pe forum, sa fie un cerc mai restrans dar de calitate, SA SE IMPUNA O PROBA DE ADMITERE, sa nu fie ceva greu dar sa ateste faptul ca cei care posteaza aici au idee cu ce se mananca un "calculator".

Sunt de acord ca toata lumea trebuie sa invete si aici e un bun punct de plecare pentru un incepator, dar acum mai rau se prostesc incepatorii daca citesc tutoriale de acum 10 ani. EU zic ca cei care vor sa invete isi vor da interesul si vor face tot posibilul sa fie acceptati si nu cred ca va mai fi atat prostie ca acum pe acest forum....

DACA DERANJEAZA PE CINEVA ACEST TOPIC, rog un admin sa-l stearga

Link to comment
Share on other sites

e forum ff frumos.. si bine organizat.. aici este ca si o familie.. nu grupuri de persoane.. intr-un coltz stau aia destepti si. in altu aia. care nu stiu asa de multe... mi se pare o aberatie.. oricine vrea sa invetze ceva este liber sa invete si aici e locul cel mai potrivit pt primi pasi..si chiar daca nu au inteles.. asta depinde de ei daca au bunavointza si capacitatea sa inteleaga..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...