Jump to content
colt.1911

Adevaratii bani pe net

Recommended Posts

fara misto.daca va duce capul si aveti certificate in limbi straine sau duceti traduceri din "capsor"

va inscrieti aici:

// removed - fara ad.fly

http://www.onehourtranslation.com/

dati testele de limba si va actualizati contul cu plata prin paypal si in functie de cat va duce capul sa traduceti luati si banutii.

sfatul meu e sa incercati traduceri din eng-germ germ-eng spre exemplu,etc si la urma de tot sa lasati romana.

si bineinteles sa mergeti pe traduceri de expert ca din astea (manuale si documentatie tehnica,etc) se castiga maxim.

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa par nesimtit sau etc dar,tu ne spui cum sa facem "Adevaratii bani pe net" incercand sa scoti 0.001 /persoana din adf.ly?

ok intrebarea e corecta.pretul informatiei mele e 0.001 dupa cum ai observat.0.001 e mult pentru un castig de 0.04 pe cuvant tradus?eu iau 0.001 si cine traduce ia 0,04 sau 0,07 pentru traduceri pro.

consider ca vand informatia cu un cost mult sub pretul pietii.

e drept ca am incalcat regulamentul dar consider ca si informatia mea are un pret minim.NU am pus informatia ca si un anunt de genul:"te imbogatesti garantat daca dai click aici".pur si simplu am scurtat link-ul cu ceva care mi-ar putea aduce minim de profit.si consider ca cine are creier poate scoate mai mult decat scot eu pe un amarat de 0,001.

deoarece am incalcat regulamentul nu voi mai posta link-uri cu adfly,darin acelasi timp spre deosebire de "baietii destepti" nu voi mai posta link-uri de calitate pe acest forum.

si asta nu ca m-as imbogati cu 0.001 ci pentru ca oamenii nu inteleg ca si informatia are un pret.

sunt convins ca si userii experimentati au anumite lucruri "personale" pe care nu le posteaza aici si le folosesc in scopuri personale pentru un castig material.eu am vandut ieftin si de azi inainte nu se va mai intampla daca imi sare lumea in cap pentru o informatie pe care o consider de calitate.

imi cer scuze ca am deranjat romanii de rand care nu vad in spatele intentiei.

L.E. si inca ceva...piratii adevarati nu jefuiesc alti pirati.e o chestie de pe mare...dar traim in romania unde daca altul face bani iti moare capra.

Edited by colt.1911
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...