Jump to content
BkDService

A picat treaba cu BTC ?

Recommended Posts

Salut, stiti cumva ce se intampla cu reteaua de btc? Aseara m-am uitat la rata de schimb si era 900$/btc, si ma apucasem sa cumpar 3*asic usb de ~300MH/s...Nu am plasat comanda inca.

Acum 2 ore cand am verificat iar rata de schimb era undeva la 300$, acum 5 minute am verificat iar si nu da nici un rezultat... Apare

S-a prabusit? Nu inteleg ce se intampla...

Link to comment
Share on other sites

NU s-a prabusit nimic, s-a intamplat ce era normal si de asteptat, zilele astea a fost doar o crestere brusca, acum se stabilizeaza undeva intre 450 si 550, si o sa se mentina cateva saptamani / luni bune.

A inceput lumea sa isi vanda din BTC.

ontopic, placutele de usb cele cu 330MH/s o sa iti produca aproape de "per Month 0.00002508 BTC $0.01" toate 3 impreuna.

Link to comment
Share on other sites

NU s-a prabusit nimic, s-a intamplat ce era normal si de asteptat, zilele astea a fost doar o crestere brusca, acum se stabilizeaza undeva intre 450 si 550, si o sa se mentina cateva saptamani / luni bune.

A inceput lumea sa isi vanda din BTC.

ontopic, placutele de usb cele cu 330MH/s o sa iti produca aproape de "per Month 0.00002508 BTC $0.01" toate 3 impreuna.

Apreciez informatia... am vazut si niste discutii care care spuneau acelasi lucru... ma miram eu de ce sunt asa ieftine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...