Jump to content
Alin01

Cautam experti in php

Recommended Posts

In functie de buget te pot ajuta cu chestii simple (pana in 100E de exemplu) care dureaza cateva zeci de minute maxim cateva ore sa nu te astepti sa-ti faca cineva o platforma ceva de la 0 sub cateva sute de euro si asta daca-i incepator.

off:

Internetul e plin de PHP, decat sa dai cuiva sute de euro mai bine pierzi cateva saptamani/luni si inveti tu.

Link to comment
Share on other sites

Pai Gecko daca tot ai inceput cu offtopicul fac si eu, unii raman cu societatea altii au inteles ca societatea = doar sclavii manipulati, defapt gunoiul este societatea, ma bucur cand stiu ca mai sunt oameni deschisi la minte si au trecut peste gandirea ta inchisa, defapt care a fost rostul mesajului tau? N-o sa ma supere deloc, dar iti voi raspunde la fel sa nu te astepti la respect sau altceva. Ii spuneam omului ca nu merita sa investeasca in asa ceva doar, daca spune de nu stiu ce grad pe acolo clar e vreo copilarie, in fine intram in d'astea pana maine si tot nu iese ca nimeni, lasa-ma sa-mi spun parerea ramai cu societatea ta, nici eu nu inteleg cum ai supravietuit atat, daca tot faci acuzatii nefondate si arunci vorbe doar ca te-ai trezit tu nu stiu cum fac si eu.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...