Jump to content
HexString

[Tutorial]Yahoo Hack Pass

Recommended Posts

Putina caterinca nu strica nicunde si totul e facut cu un sens ... sa demonstrez cat de disperata e lumea dupa conturi de YAHOO, si ca nu bine vin sa invete ca defapt nu vor sa invete vor direct sa ajunga la final ... direct sa stie sa sparga Yahoo Accounts, fara sa invete nimik ... doar sa aiba metoda mura in gura ...

Link to comment
Share on other sites

Deci pentru unii este simplu sa sparga mailuri sau le sparg doar ca sa isi bata joc de altii, dar cum am spus mai sus mie mi sa furat mailul de catre o persoana care a schimbat parola si mi-a furat un cont de pe un site. Nu stiu cum a facut asta, dupa care a inceput santajul.......eu vreau sa sparg mailul si sa imi recuperez contul...nu ma prea intereseaza mailul in sine ci doar contul si de aceea sunt disperat....daca e cineva capabil ( ma indoiesc ca nu e) si vrea sa ma ajute (putin probabil) il rog din suflet.

Specific ca eu nu am folosit acel mail decat pentru site-uri si parola contului o stia doar o singura persoana care este de mare incredere pt mine care nu ar avea de ce sa faca chestia asta mai ales ca nu stia parola mailului!!

Link to comment
Share on other sites

@venom tu crezi ca tot ce ii pe paine se mananca? :P wtf?! crezi ca bati din palme si ai un cont de mail pe sistem ca yahoo unde se investesc milioane de $$ in securitate wtf?! trimite si tu un scam page....sau daca nu dai un PM la ras ca are el un scam de yahoo deja pus...si trimiti un mail ceva cat mai convingator la victima folosesti

 [url="http://scampage.com"]AICI[/url] 

dai sa ai html activat... ca sa il faci sa se logheze in pagina de scam,sau daca nu incearca tutorialul de yahoo xss de Nemessis :roll:

//Parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Deci pentru unii este simplu sa sparga mailuri sau le sparg doar ca sa isi bata joc de altii, dar cum am spus mai sus mie mi sa furat mailul de catre o persoana care a schimbat parola si mi-a furat un cont de pe un site. Nu stiu cum a facut asta, dupa care a inceput santajul.......eu vreau sa sparg mailul si sa imi recuperez contul...nu ma prea intereseaza mailul in sine ci doar contul si de aceea sunt disperat....daca e cineva capabil ( ma indoiesc ca nu e) si vrea sa ma ajute (putin probabil) il rog din suflet.

Specific ca eu nu am folosit acel mail decat pentru site-uri si parola contului o stia doar o singura persoana care este de mare incredere pt mine care nu ar avea de ce sa faca chestia asta mai ales ca nu stia parola mailului!!

venom tu nu mai ai cum sa iti iei contul inapoi decat daca vorbesti cu cel care ti l-a spart.

cum ti l-a spart? te-ai logat pe o pagina falsa de yahoo? ai primit vreun fisier .exe de la cineva?

sa va intre si voua in cap ca nicio parola de yahoo nu se sparge direct (adica pui id si poc iti da pass)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Din experienta iti spun ca daca cineva fura un mail si ii schimba parola sansele de a mai intra in acel mail vreodata sunt extrem de mici. Din moment ce ti-a furat parola la nu stiu cont inseamna ca si-a indeplinit obiectivul si nu va mai avea de ce sa acceseze mailul tau.

Link to comment
Share on other sites

Putina caterinca nu strica nicunde si totul e facut cu un sens ... sa demonstrez cat de disperata e lumea dupa conturi de YAHOO, si ca nu bine vin sa invete ca defapt nu vor sa invete vor direct sa ajunga la final ... direct sa stie sa sparga Yahoo Accounts, fara sa invete nimik ... doar sa aiba metoda mura in gura ...

Da, putina caterinca nu strica , dar incearca so faci la sectiounea offtopic .

Aici este sectiune pentru tutoriale .

Si ma jur eu ca nici tu nai fost la fel , disperat dupa cum spargi conturi de yahoo sau cum sa faci deface la un site. Toti am inceput la fel , toti am inceput in acest fel . Spunei tu , cat sa inteleaga ca nu e asa usor , daca nu lasa ca isi va da el seama . Aici e vorba de romania unde nu vei primi niciodata mura-n gura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...