Jump to content
Guest Nemessis

wrm

Recommended Posts

hahahahahahaha, ce am mai ras. din 55 de cate ori o fost vazut topicu nu o postat nimeni, deci sincer nu mi se pare de ras .

1. un exemplu de packer stiu ca e upx , si stiam ca face un tool nedetectabil.. mai face si altele..

2. poate tie iti merge, dar mie de pe aol 8 nu mi-a mers sa descarc de pe rs, chiar aolu imi spunea asta, " daca folositi aol s-ar putea sa nu mearga ' ceva in genu , evident, in engleza..

hahaha, ce perle ; ; )

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha, ce am mai ras. din 55 de cate ori o fost vazut topicu nu o postat nimeni, deci sincer nu mi se pare de ras .

1. un exemplu de packer stiu ca e upx , si stiam ca face un tool nedetectabil.. mai face si altele..

2. poate tie iti merge, dar mie de pe aol 8 nu mi-a mers sa descarc de pe rs, chiar aolu imi spunea asta, " daca folositi aol s-ar putea sa nu mearga ' ceva in genu , evident, in engleza..

hahaha, ce perle ; ; )

upx nu face un tool nedetectabil. cred ca toti antivirusii au upx unpacker.

nu este de ras, este trist.

-ca sa demonstrezi ca oamenii nu pot zbura trebuie sa demonstrezi ca fiecare om in parte nu poate zbura.

-ca sa demonstrezi ca oamenii pot zbura, trebuie macar unul sa poata sa zboare.

-ca sa spui ca nu merge download pe de rapidshare cu aol.... te prinzi tu.

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha, ce am mai ras. din 55 de cate ori o fost vazut topicu nu o postat nimeni, deci sincer nu mi se pare de ras .

1. un exemplu de packer stiu ca e upx , si stiam ca face un tool nedetectabil.. mai face si altele..

2. poate tie iti merge, dar mie de pe aol 8 nu mi-a mers sa descarc de pe rs, chiar aolu imi spunea asta, " daca folositi aol s-ar putea sa nu mearga ' ceva in genu , evident, in engleza..

hahaha, ce perle ; ; )

upx nu face un tool nedetectabil. cred ca toti antivirusii au upx unpacker.

nu este de ras, este trist.

-ca sa demonstrezi ca oamenii nu pot zbura trebuie sa demonstrezi ca fiecare om in parte nu poate zbura.

-ca sa demonstrezi ca oamenii pot zbura, trebuie macar unul sa poata sa zboare.

-ca sa spui ca nu merge download pe de rapidshare cu aol.... te prinzi tu.

ar trebuii sa demonstrez la fiecare in parte ca nu merge, mda ! Incep testele =)) vreau screenuri :)))

vai vai draga, o sa-ti spun deacum domnu master in toate !

Domnu master... Twisted Evil

spunemi cum vrei ca nu meriti sa iti spun nicicum :)) esti la nivel cu lexx :P

yo`s la nivel cu rex baaaaa , nu cu flex sau lex cum lo chema.. tu nul stii pe rex, ii plac foarte mult copii :D ,,, flexstring, esti copil ? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

In primul rand ai facut o afirmatie gresita si foarte acuzatoare la adresa unui program creeat de un team member ce poate a facut unele chestii pe care majoritatea le folositi fara sa stiti ca el este autorul. In al doilea rand este admin ceea ce inseamna si un statut ce nu ii permite sa faca "prostioare".

In al doilea rand cine mai foloseste trojan remover? Cum poti sa te bazezi pe rezultatele unui program promovat prin spam si adware?

In al treilea rand s-a discutat de nenumarate ori despre faptul ca aol este util pentru a scapa de limitarile de download ale rapidshare. Daca tu nu stii sa setezi aol este problema ta dar sa faci afirmatii nefondate deja devine penibil.

Sa vedem acum cat de mult ai ajutat pana acum forumul RST: http://rstcenter.com/forum/search.php?search_author=wrm

In concluzie: ban

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...