Jump to content
gmail

Netscape scammer

Recommended Posts

bai omule prost banii si conturile sunt ai mei ar fi bine sa iintorci inapoi persoanei adica mie

Iar tu de ce te folosesti de nume false zici ca te cheama Ioana da ?

bdjpjt.png

Cine e carder ma tu sau eu

poti pune ce vrei ma banii si conturile sunt ale mele bani facuti cinstit

Edited by gmail
Link to comment
Share on other sites

Netscape, mai bine explica-i omului ca il furi pentru ca e din Moldavia ))

gmail probabil ( posibil sa ma insel ) in prostia lui, a vrut sa spuna ca a cumparat un VCC, dar posibil sa nu aiba habar ceea ce face, si din cauza asta a zis ca poate e furat. Cere-i sa iti dea mail de pe mail-urile respective, asteapta 48h

Daca nu se intampla nimic, nu e nicio teapa la mijloc.

Sau posibil sa fie talhar, with moldavians you never know.

Link to comment
Share on other sites

gmail, ai trei parinti? Cum vine asta: "am 3 conturi de pp pe numele parintilor" ?

Vroiam sa zic 3 conturi pe numele familie mele unu al meu si 2 pe numele parintilor

Poate vrei sa ti dau fb lu maicamea sa vb cu ea sa confirme ea sa ti arat ca vb cu ea zi de zi in skype si ca lucreaza peste hotare si ca numai eu stiu cum am facut banii aia ca unu sa mii futa in 3 minute

Link to comment
Share on other sites

@gmail: Eu am trimis banii la adresa de provenienta, @yahoo.fr , cu o nota specifica. De aici nu mai e treaba mea. Ti-am zis asta pentru ca am vazut site-ul openvcc.com deschis in Chrome-ul tau, impreuna cu alboraaq, TBN si altele.

ba pune un prin ceva ca ai trimis banii si ce fel de yahoo.fr de unde ai luat tu asta ba o sa ti para rau ca te ai nascut pe lume bafta la amagit lumea

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Caz inchis. Din pacate gmail a fost tepuit. Netscape a facut eforturi sa incerce sa minta pana in ultima clipa.

Uite ce am putut gasi despre el.

mail rst: netscape.dev@gmail.com

ip rst: 85.186.226.162

mail paypal: htmmonweb@gmail.com

nume de pe card: Oancea Iuliana

Acest mail al lui poate fi gasit si aici[1], cred ca e blogul lui. Poate fi un inceput de pista pentru cautari.

[1] - Inscriere | bioworldbusiness

Orice offtopic aici va fi sanctionat cu ban.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Caz inchis. Din pacate gmail a fost tepuit. Netscape a facut eforturi sa incerce sa minta pana in ultima clipa.

Uite ce am putut gasi despre el.

mail rst: netscape.dev@gmail.com

ip rst: 85.186.226.162

mail paypal: htmmonweb@gmail.com

nume de pe card: Oancea Iuliana

Acest mail al lui poate fi gasit si aici[1], cred ca e blogul lui. Poate fi un inceput de pista pentru cautari.

[1] - Inscriere | bioworldbusiness

Orice offtopic aici va fi sanctionat cu ban.

EM ,netscape asta ,e acelasi tepar care "vindea" vouchere Ukash acu ceva vreme ....vad ca s`a intors obositul

Cred ca e aceiasi persoana : https://rstforums.com/forum/75580-vand-coduri-ukash-discount-50-a.rst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...