Jump to content
FlaVirus

Alegere telefon

Recommended Posts

In viitorul apropiat intentionez sa imi iau un telefon de pe internet, insa am cateva intrebari avand in vedere ca e prima data cand fac acest lucru. Ofertele sunt destul de variate si ai de unde alege, insa, de ce este o diferenta de 50-100 ron intre un telefon care are cutie si unul fara ? Majoritatea vanzatorilor online dau telefoanele fara cutie, si acei cativa care dau telefonul cu tot cu , cutie au un pret majorat cu 50-100 ron.

Garantia, cea originala de la producator, daca nu am factura sau ceva act la telefon, ma ajuta cu ceva ?

Am gasit un s4, este negru insa accesoriile lui ( ambalate ) sunt albe, e normal? Telefonul este nou, costa 1550, bineinteles fara cutie.

Link to comment
Share on other sites

Ai mare grija la S4 replici, sunt aproape identice cu originalul din f multe pct de vedere, eu detin unul (luat din china) si la o prima vedere chiar si dupa ce umblii pe el (daca nu ai avut un s4 sa umblii calumea pe el) nu te prinzi.

Posibil sa fie chiar o replica cel cu accesorii de alta culoare fiindca asa mai trimit chinezii...

Just my 2 cents despre replici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...