Jump to content
kafka

Hackf=15 ani

Recommended Posts

Sal tuturor, astazi 17 oct. implinesc 15 ani...Tot ce imi doresc e sa am la fel de multa bafta, intelepciune si maturitate, pt a imi duce planurile la sf...

Va doresc si eu cu aceasta ocazie tuturor dintre voi succes, si daca doriti postati in acest topic sugestii , pt. a imi face o parere cat mai reala despre mine, ce am gresit si ce trebuie sa indrept...,Si acum sa va zic cu ce sarbatorim.. :P ...

Pt. baietii din MT cu Red Bulll...,pt ras, puscas, toxxic (vladii), si eminem...,iar pt. voi cei de pe rst, pt mobuik, zbeng, tw8...etc..cu, orice (pepsi, burn, shoot, red bull (asta imi place mie),race, si alte energizante.....bafta adminilor (Nemessis , kw3rln, etc) si tuturor celor care vor sa faca rst-ul mai bun...

Zbeng , la multi ani si tie...tu in postul tau ai pus poze, dar eu nu pun...ca dupaia nu ne mai tinem de treaba :))

Hackf

Link to comment
Share on other sites

liceul la care sunt acum e printre 100 din tara la ecdl

ECDL e super simplu...l-am luat in clasa a 6-a :lol:.

Si la noi la scoala s-a dat examen ca sa se intre .... oricum, chiar daca am intrat, m-am scarbit de cate magarii s-au facut la testele de limbi straine...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...