Jump to content
Wind_Storm

conturi rapidshare de vanzare

Recommended Posts

ce sa vezi... ma uitam si eu pe okazii.ro si vad mare pe prima pagina. conturi rapidshare. am crezut ca e ceva gratis... omul care le vinde le da pe 1 an cu 210 ron . asta da afacere. aruncati si voi o privire

http://www.okazii.ro/catalog/3916630/computere-software/internet/acces-internet/VREI-CONT-RAPIDSHARE-POT-AJUTA.html#div_photo

Link to comment
Share on other sites

Vei avea permanent controlul limitei de download,…iar parola ti-o vei putea schimba in orice moment.

CONT PENTRU 1 LUNA = 28 RON

CONT PENTRU 3 LUNI = 65 RON

CONT PENTRU 6 LUNI = 115 RON

CONT PENTRU 1 AN = 210 RON

De asemena, pot sa asigur continuitatea folosirii contului prin cumpararea de credit la expirarea celui existent iar dumneavoastra , direct din pagina principala puteti sa va prelungiti durata de valabilitate în momentul in care acumulati 10.000 de puncte bonus. (8000 vi le da din start iar la prelungirea valabilitatii contului, primiti de asemenea incepand cu 1000 de puncte).

Plata poate fi facuta doar în avans , prin ce metoda doriti dumneavoastra:

De la - mandat postal ----------pana la trimitere de plic cu valoare sau prin curier.

De asemenea accept alimentare con de card, aceasta fiind si metoda preferata.

În momentul in care am confirmarea intrarii banilor sau primesc mandatul, activez contul dumneavoastra si va trimit userul (un set de cifre) si parola initiala (care este recomandat sa o schimbati la primele utilizari) pe adresa de e-mail indicata de dumneavoastra. :))

amuzant om... ce mai urmeaza? unu care vinde fericire in rate? vise doar cu buletinu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...