Jump to content
x.o

Decadenta unui geniu [ olimpic national - mate&info ]

Recommended Posts

dude, a fost student la poli, cum sa nu se imbolnaveasca?

si eu am fost olimpic national. dar nu am putut sa fiu si la fizica si la info in acelasi timp pt ca erau in acelasi timp. TOATE erau in acelasi timp.

retard omu. derivata lui x^2 = x .... da geniu

ca stie niste formule nu inseamna ca e geniu decat pentru mediocritate.

cand stii destul de mult intr-un domeniu atunci poti sa faci chestii interesante.

circuit basculant astabil am facut in clasa a 6-a.

nu e nimic iesit din comun ce spune pelticul ala.

intrebati-va tatii vostrii sa vedeti ca si ei stiu mult mai bine decat omu ala electronica si matematica. nu e nimic iesit din comun.

urasc oamenii astia.

Link to comment
Share on other sites

e trist sa vezi asa ceva.. dar uite ca se intamplat.. si chiar imi pare rau de acesti oameni.. o inamplare asemanatoare.. a fost cand m-am dus la basket si sa trec strada.. erau langa mine 2 persoane.. una normala.. si cealalta cu deficientze.. umbla in carje.. piciorele erau.. nasoale rau de tot.. si din intampalre cum stateam.. am auzit fara sa vreau.. ce vb ei.. acea persoana. care era bolnava era sutend in anu 3 de facultate.. nu mais tiu sigur pe ce domeniu era.. dar a primit bursa in Statele Unite la universitatea Berkley.. nu stiu daca am scris corect..numele unversitatzi,.. dar uite... acel om.. cu toate problemele care le avea.. isi dadea silintza... dar uni perect sanatoshi.. nu sunt capabili. pentru ca nu vreau nu pentru ca nu pot ca de putut oricine poate si nu dau 2 bani pe asa ceva... plateste taticu si mamica.. din punctu meu de vedere acesta ii adevaru

Link to comment
Share on other sites

asta e oamenii care vor sa fie Napoleon inebunesc...nu ? asta e ...trist...;) iar moubik ....simt un pic de invidie pentru ca sa atras atentia asupra lui bah da stiti ceva enstein a fost un repetent si era geniu si astia de suferiti pe aici si plangeti ca asta a fost ridicat il slavi si nu voi ...nu o sa ajungeti o scula in societate

Link to comment
Share on other sites

hai sa-l ridicam in slavi pe cel care a "innebunit" de la prea multa scoala.

si sa uitam de cei care exista intre noi si sunt destul de destepti si de sanatosi ca sa nu-si arda creierul decat cu anumite substante :D.

acel om nu este geniu, punct.

moubik este un geniu.si.clown.hatter.semizeu.narcoman.narcoleptic.burebista.suckz.m-am.plictisit.punct.si.virgula.

Link to comment
Share on other sites

hai sa-l ridicam in slavi pe cel care a "innebunit" de la prea multa scoala.

si sa uitam de cei care exista intre noi si sunt destul de destepti si de sanatosi ca sa nu-si arda creierul decat cu anumite substante :D.

acel om nu este geniu, punct.

moubik este un geniu.si.clown.hatter.semizeu.narcoman.narcoleptic.burebista.suckz.m-am.plictisit.punct.si.virgula.

hahahahahaha mor de ras :))) :D

Link to comment
Share on other sites

intrebati-va tatii vostrii sa vedeti ca si ei stiu mult mai bine decat omu ala electronica si matematica. nu e nimic iesit din comun.

Aici ai dreptate. Chiar si eu stiam aproape tot ce a zis el pe acolo. Singurul lucru care nu il stiam era cu derivatele, dar mi-a explicat tati aseara :P.

acel om nu este geniu, punct.

Probabil ca ai dreptate, dar mie tot imi pare rau de tip, si am si motive:

  • - pana acum ceva vreme, si eu eram tot ca tine. Nu dadeam 2 bani pe astfel de oameni. Situatia s-a schimbat cand un prieten de-al meu a aflat ca sufera de anemie aplastica si de aplazie medulara. I-am facut reclama peste tot, am incercat sa conving cat mai multi oameni sa doneze, si, pana la urma, cativa au donat :P. Tipul a strans, cu toate ca nu era olimpic la nicio materie aprox. 50.000 euro. Pentur cei ce vor mai multe detalii (sau vor sa doneze :D) , site-ul lui este
www.pentrusorin.ro . Cazul lui a fost prezentat si la ProTV asa ca probabil unii stiti de el.
- atata timp cat vad numai kiss-asser-i cu salarii de 10^x euro, care dorm in parlament, cred ca un om care este (sau a fost) inteligent are dreptul la un loc de munca si la un salariu decent.

Motiva mai sunt destule, doar ca nu am eu chef de scris. Daca mai vri motive, da un reply :P.

Concluzia (pentru cei nerabdatori): Omul nu e geniu, dar un acoperis deasupra capului si un salariu eu cred ca merita.

Bafta :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...