Jump to content
kelevra

Hello

Recommended Posts

Acum am vazut secþiunea asta aºa cã o sã mã prezint acum :)

I am the one forever noob. Defapt cred cã toþi suntem forever n00bs, dar la un alt nivel :)

De ce am venit pe forum? Din lipsã de ocupaþie(vezi semnãtura).

Nu prea am legãtura cu hackingul, auditarea reþelelor ºi toate cele. M-ar interesa sã ºtiu mai ales partea de white hacking, dar pentru asta vreau sã cunosc ºi partea black.

Hakingul mi se pare un domeniu atât de vast încât nu prea ºtiu de unde sã încep. Din cauza asta pânã acum nu am asimilat decât cunoºtinþe despre C++, ceva Pascal de la ºcoalã ºi bazele liniei de comanda din Linux ºi din Windblowz.

Cu Linux mã joc de aproape un an, timp în care am incercat o groazã de distribuþii. M-am stabilit la Ubuntu pentru cã are o comunitate mare ºi o interfaþã graficã intuitivã.

Aº vrea sã invãþ php în viitorul apropiat(vacanþa de varã), dar cine ºtie pânã atunci.

Aºa...sper cã aþi ajuns sã citiþi pânã aici. Citiþi ºi urmãtoarele ºi ultimele rânduri.

Aº vrea sã ºtiu cam ce cunoºtinþe aveþi ca hackeri începãtori sau de nivel mediu(nu îndrãznesc sã intreb despre cei avansaþi :D).

Cam atât ar fi.

Cheers,

Slevin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...