Jump to content
far

American roulette

Recommended Posts

Salut baieti, azi m-am hotarat si eu sa incep si sa probez asa mai mult din curiozitate un sistem ca sa castigi la ruleta americana. Am vrut sa vad si eu cu ochii mei daca merge sau nu, si raspunsul spre surprinderea mea a fost pozitiv, am probat mai intai pentru mine, si apoi m-am hotarat sa inregistrez un video si sa-l postez si aici sa vedeti. https://www.youtube.com/watch?v=EnJmd8RlPEc aici este video. Sistemul e simplu si cred ca il stiti si voi, pariezi pe o culoare anume pana cand castigi, si apoi schimbi culoarea iar pana castigi.

1€ pe rosu, daca nu castigi, urmatoarea tura pui 2€, 3€.... pana castigi, apoi schimbi culoarea si faci la fel.

Link to comment
Share on other sites

Nu asa se joaca. Tu ai gasit metoda pe net, martingale se numeste daca nu ma insel.

Pariezi 1$ rosu, pierzi

Pariezi 2$ rosu, pierzi

Pariezi 4$ rosu, castigi

Pariezi 1$ negru, castigi

Pariezi 1$ negru, pierzi

Pariezi 2$ negru, pierzi

Pariezi 4$ negru, pierzi

Pariezi 8$ negru, pierzi

Pariezi 16$ negru, pierzi

... si vei pierde intr-un final tot, pentru ca schema nu mai merge pe online, doar offline dar nu stiu cate cazinouri iti dau voie sa joci in felul asta.

Deci miza se dubleaza, nu se joaca cum ai scris tu 1, 2, 3, 4 etc e gresit.

Edited by wtf
Link to comment
Share on other sites

sincer sa fiu, o stiu de mult timp si da, am gasit-o pe internet ca oricare :P, sincer sa fiu am mai facut inca 10€ dupa ce am terminat de facut video...am pus si eu la vrajeala 10€ daca mai merge treaba e bine, daca nu, asta e...e asa mai mult de distractie...asa fac mereu eu, cum e in video...nu mai stiu daca asa e corect sau nu..important e sa imi mearga :))

Link to comment
Share on other sites

Metoda este buna,chiar functioneaza cu o singura conditie: Dupa ce castigi 1-2 runde te retragi si pleci frumos acasa/inchizi pc.Plus ca tre` sa te tina buzunarul pt ca se poate ajunge la sume mari ex dublezi 20-40-80-160-320-640 deci 640 lei doar din 6 runde...

Daca nu, exista riscul sa atingi suma maxima de pariu pe ruleta respectiva de ex: 10 pierzi 20 pierzi ....100 pierzi si cand vrei sa dublezi 100 nu mai poti ca e suma maxima 100 si culmea atunci iti da zero :))- am patit-o si pe asta.Plus ca teoria probabilitatilor spune ca se poate de 16 ori pe aceeasi culoare consecutiv- sa ma corecteze cine stie mai exact.Probabil nu o sa iti dea din prima numai pe dos dar dupa cateva runde de matrigale softul se sesizeaza si incepe sa fie din ce in ce mai greu de castigat, pana intr-un final cand te lachesti de toti banii.

Edited by nonimporta
Link to comment
Share on other sites

eu stau pana fac 10 euro (aproximativ un sfert de ora sau mai putin, depinde) si dupaia ma retrag jumate de ora aproximativ, si intru iar...si merge usor treaba...doar ca nu o sa fiu un dependent din ala pana pierd toti banii...azi e prima zi si sunt asa mai entuziasmat ca oricare cred:))...da dupaia intru de 3 ori pe zi sa fac 30€ si imi e suficient momentan...acuma am 60€...astept lovitura de la aia :))...mai mult de 8€ nu am pariat niciodata...

Edited by far
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...