Jump to content
XXander

Recomandari teme IPB

Recommended Posts

Salutare si bine v-am gasit.

N-am gasit alta sectiune in care incadrez problema mea, asa ca am bagat la off-topic.

Am un mic forum de nisa. Un anumit sport mai exact, nu sport la modul general. De ceva timp caut o tema care sa se potriveasca cu continutul forumului. Deocamdata am apelat provizoriu la o tema dark de IPB, dar nu e tocmai ceea ce vreau eu.

Imi doresc o tema light, ceva asemanator cu tema originala de la IPB, dar as prefera culoarea alba si care sa arate ceva mai bine decat aceea.

Ultma varianta pe care ma incercat-o a fost aceasta:

Theme Demos | IPS Themes (Simplify)

Nu era exact ce vroiam, pentru ca arata ca si cum ar sta in aer. :)) Nu are bari laterale de incadrare si alte lucruri de genul asta. Ma rog, dupa ce am incercat-o, am descoperit ca e si mai slaba decat parea in SS-uri si in demo, asa ca am renuntat.

Daca stiti si puteti sa-mi recomandati teme care sa se potriveasca cerintelor mele, as fi recunoscator. As vrea ceva light, preferabil culoare alba, in combinatie cu rosu/portocaliu/negru si care sa dea bine din punct de vedere al designului.

Multumesc. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...