Jump to content
Raizen

Probleme(cred ca de la Windows)

Recommended Posts

Am si eu niste probleme cu sistemul cred.de ex. cand vreau sa dau flood(pe messenger), nici macar nu mi se logheaza botii. Am incercat cu o groaza de bootere si nici unu nu mere. Apoi miam instalat WAMP5, si am copiat un exploit scris in php in wamp/bin/php/php5.7.2, intru in cmd, si knd incerc sa rulez scriptul nu merge. Si am incercat cu o droaie de scripturi si nici unu nu merge. Stiti cumva care este problema ? Am Windows Xp Dark Edition V6, Amd Duron la 1.60 Ghz , 768 Mb de Ram si placa video Nvidia Fx 5500 256 Mb. Daca puteti va rog sa ma ajutati.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu cred ca este tocmai locul potrivit pentru astfel de intrebari.Naiba stie de ce nu iti merg tie bootii aia cine stie ce programe folosesti si cine stie cati virusi, trojeni si alte chestii de astea dubioase ti-ai luat pana acum ruland programele alea.Ti-as recomanda sa te apuci de treburi serioase.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

@konkhra > era doar o intrebare, la ce treburi serioase te referi , hah ?

@hellhacker2 > pai nu am incercat, deaia am si intrebat, pentru ca poate imi spunea careva cai de la windows sa stiu ca merita sa instalez iara windows, da dak nu ar fi din el nare avea rost sa formatez pc asha k...

Link to comment
Share on other sites

Stiti cumva care este problema ?.

Probabil are protectie anti-lame dudez :P.

@konkhra > era doar o intrebare, la ce treburi serioase te referi , hah ?

Invata programare, securitate sau ceva serios. Ai putea sa inveti si retelistica, poate o sa intelegi ca flood-ul e doar pentru script kiddies,

Link to comment
Share on other sites

Pai stiu doar html,css,php si acum invat mysql, iar apoi directia c++ . Si dupa aia oi mai vedea, cv delphi ori vb, :D oricum explciami si mie la ce se refere relistica, ca nu stiu :oops:

delphi din cate stiu eu e visualul la pascal... daca te apuci de c++ incearca ceva derivat din c++ ca sa nu-l inveti degeaba ca dupa cum zici tu ca stii php nu-ti mai trebuie c++ :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...