Jump to content
Danielle

Caut un web designer.

Recommended Posts

Caut un web designer care are experienta in domeniul webdesign pentru a crea un website pentru modeling ..eu am incercat de cateva luni de zile ca sa fac un website am incercat tot felul de programe dar se pare ca nu am reusit sa fac nimic .:D

Doresc ca sa faci un website in asa fel incat sa pot sa fac update singura

Am un exemplu cam ce-a ce doresc : http://www.templatemonster.com/flash-templates/13887.html

Caut si doresc seriozitate ..

Te rog trimitemi un mesaj cu alte website-uri pe care le-ai facut si servicile pe care le oferi ..

Iti Multumesc..

Link to comment
Share on other sites

eu am incercat de cateva luni de zile ca sa fac un website am incercat tot felul de programe dar se pare ca nu am reusit sa fac nimic .:D

Iti garantez ca era mai bine sa fi cumparat template-ul ala inca de la inceput.

In primul rand, ai fi castigat timp, si, in al doilea rand, nu o sa gasesti pe nimeni care sa iti faca template + codare pentru un pret asa de mic ca cel al templatelui pus de tine (69$).

Bafta :P.

Link to comment
Share on other sites

Pentru a il modifica, iti recomand Macromedia Flash.

Daca vrei sa modifici doar interfata (fara cod) e foarte simplu, pentru ca Macromedia Flash este un fel de editor WYSIWYG. Daca vrei sa umbli si pe la cod, trebuie sa stii putin ActionScript.

Daca vrei, iti dau un tutorial despre cum sa 'cumperi' template-urile flash gratis de pe templatemonster, dar as prefera sa o fac pe privat, pentru ca nu stiu daca am voie sa il postez aici.

Link to comment
Share on other sites

tw8 tu nu prea iesi cu fetele la intalniri nu? :))))

De la balul bobocilor sunt singur :|.

Se mai intampla cand incerci sa joci "pe 2 fronturi" :))).

LE: Cred ca e printre primele mele offtopicuri, dar nu m-am putut abtine :P. Vad ca acum am devenit bautor de whiskey ... nu imi place taria :(.

LE2: Acum am vazut ca site-ul este pentru o agentie de modeling :-)).

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu prea ies :)))...da am supliment...danielle la locatia ta scrie washinton....usa....tw8 e din romania si e minor...ai de capu meu tw8 teai bagat tu pe fir inaintea mea...:))))....ca cu papagalu si eu sunt bun...

danielle si eu iti multumesc :*...dami si mie niste poze pe pm cu modelele pls...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...