Jump to content
twaste

Parkour

Recommended Posts

<div class='quotetop'>QUOTE("Razvan")</div>

recent [ieri] am vazut 2 baietzi , au facut cateva scheme , si sa-u catzarat pe o mini cladire [nu avea mai multe de 2 metri] si cand au ajuns sus "Asta-i Parkouru" ma-u enervat la culme .... !

Asta e filmuletz cu 2 din Gl [cladirea are mai mult de 3 metri, e centrala nu mini-cladire] Ala care s-a urcat a 2-a oara e Vali si e cel mai bun traceur de la noi din Gl, primu' ala care a zis 'Asta e Parkour' e Spider-nuj ce stie da' e destul de bun-... In fine, iti zic ca sunt buni astia de pe la noi, alaturi de Iasi, Suceava si alte orase moldovenesti... Keep it real

PS: Nici mie nu mi-a prea placut faza cu "Asta e Parkour", dar nu te lua dupa aparente ;)

Link to comment
Share on other sites

e greu man ... asta e ! si la aia , na-m vauzt tot reportaju da ma disperat faza cu "Asta-i Parkouru" ... ! no coment ! si idn galatzi sau braila , aia cu kamikaze ... spun va-s 11 , dar din 11 daca fac 3 hai 4 parkour kalumea ..... kamikaze ninja si inca catziva ... ce plm ? copil de 11-12 ani , ce fortza are ala man ? sa fim seriosi ! in rest Bafta la totzi ... !

Link to comment
Share on other sites

A fost smecher numai ca Braila a venit pregatita sa ne bata , apoi au plekt , scuza vezi u domne ca faceam si noi niste flipuri la incalzire .

A venit Galatiu , Iasiu < bucurestiu si brasovu .

Insa BRaila a facut de kkt toate orasele care au venit la televizor :((

Link to comment
Share on other sites

iara vac ertatzi ? este klan , nu este klan ? =)) am un filmuletz cu cam cea fost la brasov ... ... ! :D si celor din braila .... rusine ! alceva , apucatziva fratzilor , poate ne mai lasa oameni astea sacadatzi in pce ca azi de nu mior urlat babetzin cap parca am daramat blocu ... si numa ma sarisem de la gunoiera pe plafonu ala de la unu si jos ! insa betzivi nau treaba avem un bar , sarim pe iel si jos,, se uita si beau mai departe , prima data nio facut nebunid a acu sor obisnuit , seara d e seara de vo 4 ori :)) ! in rest numa bine baietzii si datzi inainte cu hacku , io am luat o pauza mai lunga... !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...