Jump to content
gafi

Caut programator (php) pentru un proiect personal - Bucuresti

Recommended Posts

Salutare, acest thread este doar pentru cei din Bucuresti. Caut un programator sau 2 in regim de freelancing pentru un proiect personal. Nu trebuie sa mai insir un carnat de cerinte, minim 3 ani de programare in php html css mysql ajax etc.

Este un proiect personal in care vreau sa investesc, pentru mai multe detalii ne putem intalni si vorbim. De inceput puteti sa-mi trimiteti PM cu proiecte web terminate de voi in intregime.

Bani - ne intelegem la proiect dupa ce va explic ideea. Dupa parerea mea la acest proiect, un programator cu experienta lucreaza in jur de o luna. Nu va pot explica aici despre ce este vorba, dar va asigur ca nu este nimic ilegal.

Va astept cu PM sau intrebari aici daca aveti

EDIT: nu mai deschid un thread nou pentru a va raspunde. Referitor la bani, vreau sa discutam inainte despre proiect, dar buget undeva in jur de 500-800 euro, bugetul se va extinde pentru ca o sa mai vin cu idei, asa cum am zis este important sa ne intalnim sa discutam.

Merge si din afara Bucurestiului, doar daca gasesc o persoana care sa se muleze pe masura cerintelor mele. Trimiteti PM cu proiecte dezvoltate, nu pagini personale, wordpress uri integrate, ceva mai complex.

Userii cu reputatie pe RST au prioritate.

Edited by gafi
Link to comment
Share on other sites

Up

Mentiuni: Siteul este despre tranzactii online intre freelanceri si cumparatori in mare parte insa nu este vorba despre site gen freelancer, asta ca sa stiti despre ce este vorba. Asa cum am zis bugetul nu este batut in cuie, se va plati pe masura muncii voastre.

Astept PM daca sunteti interesati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...