Jump to content
Ciorapel

Bine v-am revãzut dupã un an

Recommended Posts

Cred cã am în jur de un an de când nu am mai intrat pe RST, iar ce m-a determinat sã arunc o privire acum pe forum este acel tool de pe panarama aia de joc ...

De ce ? Acum un an de zile (poate chiar mai bine) RST (zone) era un forum unde se adunau 800 de wannabe ºi se exploatau vulnerabilitãþi din exploituri publice milw0rm, iar astfel de forum nu este decât încã unul din cele 'jdemii de "hacking" existente.

Cu pãrere de bine observ acum cã RST a început sã producã anumite lucruri (acum când am intrat am observat exploituri scrise ºi semnate RST), ceea ce pãrea un mit atunci când am intrat eu ultima datã pe aici.

Parcã (dacã îmi aduc bine aminte) m-am certat si cu K (niciodata nu îi pot scrie numele, aºa cã îi voi spune "K"), dar nu mai þin minte exact .. sau parcã spunea el ceva cã am dat eu acces în VIP (pe vremea când eram) cuiva.. nu mai ºtiu.

Ca o concluzie a acestui post :

- revenind dupã un an de zile, þin sã felicit acel procend de 1% ce aporteazã la acest forum

- observ cã PUPINCURISMUL nu a dispãrut, dar asta e pe fiecare forum.

- mulþumit sã vãd progrese bune

Bravo !

Link to comment
Share on other sites

Eh, înseamnã cã a trecut mai mult de un an de când treceam si eu pe aici.

Nu am avut niciodatã alt nick decât Ciorapel (ºi pe wbb tot Ciorapel sunt).

Nu am fost (ºi nu voi fi) membru important, dar nu ãsta e scopul acestui thread. Vroiam sã felicit bucãþica de RST ce miºcã, ºi sã subliniez faptul cã faþã de acum mai mult de un an, este o diferenþã în productivitate.

P.S. Observ cã unele persoane de aici nu vor sã vorbeascã cu mine :lol: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...