Jump to content
Guest AndreiMihai

Cu pariurile astea sportive....

Recommended Posts

Guest AndreiMihai

Vreau si eu sa "imi incerc norocul" cu 24€ la pariuri sportive, a postat aici un baiat ceva despre pagina -Best Tips- dar nu am inteles nimic de cum se procedeaza ca sa ai acces la informatii si din astea, imi explica si mie cineva cum merge treaba asta cu pariurile sportive?. Nu vreau sa stiu ca au acces mafiotii si nu mai stiu cine la din astea, vreau sa stiu cum se procedeaza cu pagiana - https://www.facebook.com/BESTTIPS2013?ref=profile " care a postat-o baiatul ala, si daca stiti voi vre-o mica schema ceva. Zic de acuma ca nu le am eu cu din astea si vreau sa probez

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

In primul rand nimeni nu-ti va oferi tie informatii corecte pe gratis. Daca vrei informatii corecte, trebuie sa dai ceva la schimb.

In al doilea rand, BESTTIPS este o pagina facut de cel mult un pasionat al pariurilor. Si cu 24 de euro nu poti sa incepi nici o schema.

Nu-mi permit sa dau sfaturi pentru ca nu practic asa ceva dar eu daca as avea 24 de euro si ar trebui sa-i joc neaparat la pariuri, i-as baga la inceput pe niste eciuri de aproape 100% siguranta, pentru o perioada de timp, ca sa-mi maresc incet dar "sigur" valoarea pariabila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...