Jump to content
Ty4r3l

Hell-o

Recommended Posts

Salut!

Ma numesc Vasi, sunt din Oradea, sunt lenes, betiv cateodata (din cauza unei fete... stiu stiu e aiurea), jumate "ungur" si nu stiu aproape nimic despre hacking, tot ce stiu e ce am citit aici pe forum inca din 2011 (cu alt cont la care am renuntat cand au venit gabori)

Imi place linux, stirile in care niste hackeri frustrati isi fac o carierea la penitenciar si bataia de joc pe care o fac cei cu skill adevarat de hacking.

Nu voi avea multe posturi, nu ma bag in seama, respect pe cei care chiar stiu si sa ma ignore cei care doar cred ca stiu. Vreau sa invat cate ceva, nu vreau sa fiu hacker, nu vreau sa schimb lumea asta de kkt. Nu vreau sa imi fac renume, cu spargerea unor site-uri de care nu a auzit lumea, nu vreau sa imi fac prieteni, nu vreau sa va infectez cu trojanuri, stealer-uri etc in crack-uri pt ultimul joc, nu vreau sa va injur, nu vreau flame si nu vreau posteri cu gura si egou mare... vreau prea multe eh?

Oricum bine v-am gasit... Si tot respectu pentru cei care administreaza aceasta comunitate, dac as avea si eu nervi de otel cum aveti voi. poate nu eram unde sunt.

Totusi ma bucur ca incercati sa indrumati "hackeri" din Ro sa faca si ceva bine, nu doar havij ub33rl33th3x0r, pacat ca ei nu vad asta, dar cu timpul cine stie, poate poate!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...